Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Opera böngészőben be lehet...

Opera böngészőben be lehet állítani, h egy weben lévő file-t ne töltse le, hanem nyissa meg adott programmal?

Figyelt kérdés
Szal ha van 1 pdf pl, akkor azt nyissa meg az adobe és ne nekem keljen a letöltés után nyitogatnom, majd törölnöm.
2014. febr. 12. 19:48
 1/4 anonim ***** válasza:
2014. febr. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszi, ez sokat könnyít a dolgomon:)

Gyárilag olyat nem tud, mint mondjuk az általam korábban használt ff, h bármit töltök le akkor feldobja ablakban a programlistát, h a gép mivel nyissa meg, és akkor csak az ideiglenes letöltésekbe kerül? Szal egy *.torrent, vagy bármien office nyitódjon meg a gépen lévő progival?

2014. febr. 12. 20:03
 3/4 anonim ***** válasza:

Többnyire Chrome-ot használok, úgyhogy nagyon nem ismerem az Operát. Most kipróbáltam: letöltöttem egy .torrent fájlt és egy mp3 fájlt és mindkettőnél feljött egy ablak a programok listájával, hogy melyikkel szeretném megnyitni. Ha jól értettem, valami ilyesmire lenne szükséged. Nekem ezt alapból tudja az Opera Linux alatt.


Opera/9.80 (X11; Linux i686) Presto/2.12.388 Version/12.16


De a beállításokban nem találta erre utaló részt.

2014. febr. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
igen pont ezt szeretném de nekem vmiért nem csinálja:) Win7/opera 19.
2014. febr. 12. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!