Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows Movie Maker-el nem...

Windows Movie Maker-el nem tudom elmenteni az elkészített videómat. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Windows Movie Maker-rel lenne egy kis problémám. Összevágtam egy hosszabb videót több rövidebb videóból, de nem tudom elmenteni, mivel ezt írja ki : "A Windows Movie maker nem tudja az adott helyre menteni a fájlt. Győződjön meg róla, hogy továbbra is elérhetők a filmben felhasznált eredeti forrásfájlok, hogy a mentés helye továbbra is elérhető, valamint, hogy elég szabad lemezterület áll rendelkezésre, majd próbálja meg újra. " Tehát a gyűjteményben mindig csak egy videóm van, ha meg akarok mellé nyitni egy másikat, automatikusan eltűnik az előző? Tud rá valaki megoldást?
2014. febr. 13. 09:19
 1/4 anonim ***** válasza:
virtual dub
2014. febr. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 tabaki ***** válasza:

"Tehát a gyűjteményben mindig csak egy videóm van, ha meg akarok mellé nyitni egy másikat, automatikusan eltűnik az előző?"

Ez a következtetés tökéletesen érthetetlen a számomra.

2014. febr. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Lajos54 ***** válasza:
A kiírt szöveg alapján azt kellene először is megnézni, hogy "az adott hely", tehát ahova menteni akarsz, elérhető-e, és van-e elegendő üres hely.
2014. febr. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

A gyűjteményeknél máskor, ha importáltam ott volt az összes fájl, egymás alá rakta őket, most meg egyszerre csak egy van, mert importálásnál eltűnik az előző.

Van elég hely 32 megás videó lenne és van 50 giga szabad helyem, létezik a mappa, ahova el akarom menteni, és elérhető is (már próbáltam vagy 10 különböző helyre menteni, de ugyanez az üzenet) és a forrásfájlok is megvannak még.

Egyszerűen meg vagyok lőve..

2014. febr. 13. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!