Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen háttértároló-illesztőpr...

Herceg Miltiádész kérdése:

Milyen háttértároló-illesztőprogramot töltsek le compaq cq58 621sa laptopomhoz, ha nem ismeri fel a merevlemezt amikor windows telepítésnél ki kellene választani hogy hova telepítse a windowst?

Figyelt kérdés

Eredetileg egy 750 gigás vinyó volt benne de lesült ezért átmeneti megoldásként beletettem egy albacomp m66sr laptopnak a merevlemezét ami csak 120 gigás.

Ha bekapcsolom a laptopot és nyomok system diagnosticsot és azon belül egy hard drive checket akkor végeredményként kiírja hogy SMART Check: Passed és hogy Short DST: Passed ,

ezután elindítom a telepítést és amikor ki kellene választani hogy hova telepítse akkor ott nem ismeri fel és ha kilépek a telepítésből és nyomok megint egy hard drive checket akkor a smart checkhez meg a short dsthez is azt írja hogy Not installed.

[link]

ezt a weboldalt találtam itt azt írja hogy kellene egy háttértároló illesztőprogram frissítés, amit viszont sajnos nem találtam sehol sem. Ebben szeretném a segítségeteket kérni! Előre is köszönöm :)



2014. febr. 13. 10:32
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!