Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ki találta ki ezt a gyökérséget?

Ki találta ki ezt a gyökérséget?

Figyelt kérdés

Komolyan mondom az eszem megáll, akár milyen új játékot töltök be a konzolomon mi van??

A pofázás meg a sétáljak a npc mellett, aki süketel.

Miért nincsenek már átvezető animációk?

A Far Cry 3 is, az év fps-e meg minden, erre első küldetés, gyalogolj fél órát a npc mellett.

Következő küldetés, menj szedj virágot.

Most feldobtam a AC BF-t, erre itt is mire történne valami egy szuka mellett kell sétálnom, aki ráadásul azt mondja, hogy várjak egy percet, mert ő sorba áll a pultnál.

Hol van ilyen???

Normális játékok már nincsenek?

Régen mikor fiatalabb voltam az FPS-ekben lőni kellett, a hack n slash-ben meg kaszabolni.

hihetetlen mekkora egy szarok a mostani top játékok.

Bár biztos vannak jók, én az elmúlt két éveben ezt a kettőt láttam, de hányinger, törlöm is.

Marad a jó öreg NFS UG!



2014. febr. 13. 11:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Na várjál lehet hogy lesz olyan FPS játék ahol ha erdőbe mész nem csak lőnöd,lopakodnod,enned de még kakantani is kell:D
2014. febr. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

A régi játékok fényévekkel jobbak lesznek mint az újak. Egyrészt mert akkor még nem volt agyonhasználva mindegyik ötlet, másrészt meg anno nem volt lehetőség mindent szarrá scriptelni, és mindent a többjátékos módra meg a grafikára rakni, hogy a hardvergyártóknak lobbizzunk, és a sok Multiplayer Matyi rohanjon megvenni a játékot.


Ha megnézed a játékközösségeket - Battlefield 18271387138-dik folytatás, Call of Vérpistike - rájössz, miért ilyen faék egyszerűségűek ezek a játékok. Mert a célközönség ostoba mint a napon felejtett samottégla.

2014. febr. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
én is így érzek :) nekem meg marad a jó öreg World of Tanks ;)
2014. febr. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Az ugrálás is félelmetesen szar, csak megyek egyenesen a kijelölt egyetlen útvonalon és nyomom az előre gombot és a gép magától ugrik meg csinálja.

De ahová átvezető animáció kellene, na ott viszont 100% enyém az irányítás.

A Call of széria meg nekem valahol a 2-nél véget ért.

Hasonló csalódás volt a GTA5-ben, hogy a család (és itt nem a bandát értem, hanem a vér szerinti családot) hülyeségével kell foglalkoznom, hogy a gyerekkel meg a feleséggel mi van.

Egyébként az volt, ami azért kiemelkedett a játékok közül, bár elfogult vagyok :D

2014. febr. 13. 13:43
 5/8 anonim ***** válasza:

Változnak az idők, változik a technika, változnak a játékok. Sajnos ezt el kell fogadni.

Nekem, aki Super Marion és Adventure Islanden "nőtt fel", még mindig ezek jelentik az igazi játékokat.

Bár objektív tény, hogy az eredetiség és az ötlet kezdenek kiveszni a játékokból, egyre csak az számít, hogy a grafika minél valósághűbb legyen. Ami vizuálisan valóban élmény, de nem tolja a valódi játékélményt.

2014. febr. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az NPC mellett sétálgatás azért van benne a játékban, hogy megismerd annak történetét/világát. Ha esztelen kaszabolás meg gyilkolás kell, akkor játssz Hotline Miami-t vagy Postal-t!

G.

2014. febr. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Arra ott vannak az átvezető animációk.
2014. febr. 13. 19:47
 8/8 anonim ***** válasza:

Simon Belmont

igy van

2014. febr. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!