Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Posztapokaliptikus/UFO-s PC...

Bikemano kérdése:

Posztapokaliptikus/UFO-s PC játékokat tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés
Olyanokra gondoltam mint a Half-Life 2, Area 51, Blacksite Area 51, Prey....., tehát kisebb gépigényű élvezhető játékokra gondoltam, köszi előre is!

2014. febr. 13. 11:56
 1/8 anonim ***** válasza:
XCOM enemy within,vagy bármelyik más része ami tetszik. :) Ez is ilyen sci-fi,esetleg ha szereted a horror-t akkor még Dead Space 1-2,bár én bevallom,nem szeretem a horrort. :D
2014. febr. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, kiprobálom a horror játékokat is szeretem de a deadspace nem jött be :)
2014. febr. 13. 14:55
 3/8 anonim ***** válasza:
Szívesen. :) Ott van egyébként még az XCOM Declassified is.
2014. febr. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Szerintem ha lenne konzolod a Resistance sorozat maga a kánaán lenne nekem legalább is az lenne már az 1ső rész óta kattogok rá nagyon hiányzik az életemből
2014. febr. 14. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
A dead space franchise-t nem mondanám ufos besorolású jateknak persze űrben játszódik többé kevésbé ,de igen erősen meglátszik a sorozaton ,h sokat merít A dolog (the thing)című filmből illetve talán a doom 3 az ami még inspirálhatta őket vagy legalább is kitaposta elöttük az ösvényt nekem az egyik nagy kedvencem lett!kimondottan Posztapokaliptikus/UFO-s ról csak a Resistance sorozat ugrik be látványosság terén főleg a 3. rész talán még a Gears of war sorozat is bár azok sáska lények és a föld alol bukkantak elő a jatek szerint nem pedig az űrből.
2014. febr. 14. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Posztapokaliptikus/UFO ugy értettem hogy egyik avgy másik :) nem feltétlenül kell ufo invázios posztapokaliptikus csak irtam, hogy vagy idegenekkel kapcsolatos vagy posztapokaliptikus legyen! De köszönöm a válaszokat, konzolom sajnos nincs :)
2014. febr. 14. 15:34
 7/8 anonim válasza:
Posztapokaliptikus játékok még: Fallout 3, Fallout: New Vegas, Stalker sorozat, Bioshock sorozat, The Walking Dead( Telltales verzió), Prototype 1-2, Dead Island, Left 4 Dead, Borderlands, Warhammer 40k játékok
2014. febr. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Néhányat már kiprobáltam közülök, a legtöbb meg nem megy a gépigény miatt, azért is rtam, hogy kisebb gépigényüt keresek, az ilyen Prototype 2 és Bioshock uj részei esélytelenek :)
2014. febr. 14. 23:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!