Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van egy kis problémám a...

Van egy kis problémám a direct3D -vel kapcsolatban. Ha valaki ért hozzá és van egy kis ideje segítene?

Figyelt kérdés

A sweet home programhoz kellene a direct3d. Ha megnézem a dxdiag.-ban azt írja hogy a 3D gyorsítás nem elérhető.

Egyébként minden rendben van directx 11-es verziót használok, windows 7-en.


Előre is köszö.nöm!


2014. febr. 13. 18:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mindent frissíts , javat is és a programból is legyen fent a megfelelő verzió .
2014. febr. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
VGA meghajtóprogramja telepítve van?
2014. febr. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Közben keresgéltem máshol is és ezt találtam:

[link]


Már csak az a kérdésem hogy a gépemben milyen videókártya van? Ezt honnan tudom meg?


Egyébként igen van fent a gépen valami ,,szabványos VGA grafikus adapter"


Nagyon köszönöm a segítséget, sajnos ehhez nagyon nem értek.

2014. febr. 13. 18:58
 4/12 anonim ***** válasza:

Ha "Szabványos VGA adapter", akkor nincs fent a meghajtóprogram.

Milyen gépről van szó? Esetleg próbáld meg ezt feltelepíteni:

[link]

Ha jól rémlik, meghajtóprogram nélkül is kiírja a GPU típusát.

2014. febr. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Sajnos nem talált kompatibilis programot, nem működött a link.
2014. febr. 13. 19:23
 6/12 A kérdező kommentje:
Tehát annyival lettem okosabb hogy kéne egy meghajtó-vagy illesztőprogram (mi a kettő között a különbség?) de még mindig nem tudom hogy melyik.
2014. febr. 13. 19:26
 7/12 anonim ***** válasza:
Nincs különbség a kettő között, szinonímák. Az, hogy melyik kell, a VGA-tól függ. Megteheted, hogy leszeded az AMD oldaláról a meghajtóprogramot, illetve az nVidiáétól, aztán ha elég friss kártyád van, akkor fel fogják ismerni (egyébként nem települ). Persze ennek csak akkor van valós valószínűsége, ha nem notebookról van szó, ott sok esetben csak a gyártó meghajtóprogramja megy fel.
2014. febr. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Kipróbáltam mindkét honlap illesztőprogramját, de az AMD-é azt írja hogy nem talál operációs rendszert vagy videokártyát, a másik egyszerűen nem települ.


Pedig biztosan van a gépen operációs rendszer is hiszen minden alkalmazás fut és videókártya is mert mennek a videók.

2014. febr. 14. 16:29
 9/12 anonim ***** válasza:

Nyilván úgy értik, hogy kompatibilis OS illetve videokártya nem található.

Azt ízért írd már le, hogy milyen gépről van szó, laptop/asztali számítógép, processzor típusa (sajátgépen jobb klikk->tulajdonságoknál írja).

2014. febr. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Processzor: Intel(R) Pentium(R) 4 CPU 3.06 GHz

RAM: 1GB

Minősítés: 1,0 (windows élményindex, mert 1,00-ás a játékgrafikai teljesítmény és a windows aero asztali teljesítménye.)


Ez azt jelenti hogy az asztali gépemnél már minden második okostelefon többet tud?

2014. febr. 14. 18:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!