Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Már elvileg 2X telepítettem a...

Már elvileg 2X telepítettem a Flash Player 12-es változatát. Mit akar még? Már kétszer rámentem neki, hogy install, de még mindig kiírja ott alul, hogy a frissítés telepítésre kész.

Figyelt kérdés

Volt valami, amit nem pipáltam be neki, valami kiegészítő progi, lehet, hogy azt akarja? Szerintem ez a kiegészítő nem kell hozzá, vagy de? Valami olyat írt, hogy FB-s játékokhoz meg mit tudom én. Amúgy pár napja akadoztak a videók, szóval lehet, hogy azért, mert nem szedtem le ezt neki, pedig amikor először telepítettem a 12-est, egy darabig jó volt. Több frissítés is kijött az utóbbi 1-1,5 hónapban? Minek szedeti le velem többször a 12-es verziót? :O


A válaszokat előre is köszönöm:)



2014. febr. 13. 23:17
 1/8 anonim ***** válasza:
laladddddj neki még 1*
2014. febr. 13. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Érdemi válasz esetleg? Azért köszönöm a próbálkozást, nem adtam rá semmit!:)
2014. febr. 13. 23:45
 3/8 anonim ***** válasza:

akkor segitek

OFF linemod :)


[link]


nem írtálböngészöt..

2014. febr. 13. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Másik böngészőhöz másik kell?:O:O Azt hittem, egyet csinálnak, de az kompatibilis mindegyikkel!:O Egyet a Chrome-ból az Adobe oldaláról, ott volt az a pipálós kiegészítő, ahol én kiszedtem a pipát, meg egyszer feljött egy ilyen szürke ablak, hogy install vagy emlékeztess később. Amúgy mostanság Explorert használok, néha Chrome-ot. Hát, köszi amit linkeltél, de lehet, hogy most ezzel nem nagyon segítettél, de erre most azér' a szándékér' adok egy zöldet!
2014. febr. 14. 00:03
 5/8 anonim ***** válasza:
Távolíts el minden Flash Player dolgot a gépről, indítsd újra és töltsd le azon a böngészőn keresztül amit rendszeresen használsz, majd telepítsd. A letöltés előtt a McAffe hülyeség elől szedd ki a pipát. Ha nincs ilyen lehetőség, akkor ezt a lépést hagyd ki.
2014. febr. 14. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
54%
Egyébként nincs böngészőnként különböző verzió, ha egyet telepítesz, akkor minden flash tartalomnak működnie kell minden böngészőben.
2014. febr. 14. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Oké,köszönöm,majd lehet, megpróbálom:) Ződ kéz! Amúgy egyszerre két böngészőhöz akkor nem lehet fönt? Meg am egy progi ha fönnvan a gépen, akkor mindenhez működnie kéne, de akkor ezek szerint lehet mégsem..:S
2014. febr. 14. 01:19
 8/8 A kérdező kommentje:
Na,köcce 6-os ,azéé mondom!!:-)
2014. febr. 14. 01:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!