Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Most tettem fel a Linux Mint...

Most tettem fel a Linux Mint Petrát és rátelepítettem a VMware Playert, és azon belül egy win7-t, arra pedig egy World of Warcraft nevű játékot. Az egér megzakkant, teljesen, mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés
A játék elindult probléma mentesen és az egér is működne, HA, nem kéne kattintanom, mert amikor lekattintom a bal, illetve a jobb kattintó gombokat akkor megőrül és elkezd pörögni az egész, mintha az egér érzékenysége az egekbe szökne. Elvileg kikéne kapcsolni a hardware cursort, de azt mondták az is segít ha windowed módban futtatom, de az nem segített a hardware cursort meg nem tudom, hogy lehetne kikapcsolni. Ha valaki találozott ezzel a problémával(esetleg más játékban is) és sikerült megoldani kérem árulja el, hogyan csinálta.

2014. febr. 16. 10:57
 1/2 Tengor ***** válasza:

A virtuális gépeket nem játékra találták ki. Ha natívan telepítenéd a win7-et biztosan jobban járnál.

Esetleg megpróbálhatod a wine-al futtatni a játékot, némi trükközéssel el lehet indítani.

2014. febr. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Használj hozzá egy játék emulátort, wine, vagy CrossOver (ez is wine-ra építkezik, de fizetős libeket tartalmaz)

ez utóbbi kifejezetten játékokra van kitalálva.

2014. febr. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!