Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem válaszol probléma?

Nem válaszol probléma?

Figyelt kérdés

Pár nappal ezelőtt újraraktuk a gépem, eleinte jól működött de mostanában egyre gyakoribb hogy elindítom pl a cod4-t, kb fél perc múlva befagy és ha megnézem a feladatkezelőbe nem válaszoltat ír ki szintén ez van pl ha win-rart használok, ha 10percig tart a kicsomagolás akkor kb 4-5 alkalommal nem válaszoltat ír és 1 idő után megy tovább

arra gondoltam hogy valami program nincs telepítve illetve nincs telepítve az összes windows frissítem de ezekben nem vagyok biztos úgyhogy ha van tippetek osszátok meg velem kérlek


2014. febr. 16. 15:17
 1/4 anonim ***** válasza:
A videokártya (és a többi hardver) legfrisebb driverét felraktad?
2014. febr. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tedd újra a windows-t, kb. nincs fél óra.
2014. febr. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
az a baj hogy a dvd olvasóm nem működik így pendriveról kell felraknom, azt pedig haveromtól szoktam elkérni és a programok letöltése meg minden eléggé hosszas, amúgy a videókártya driverét raktam fel
2014. febr. 16. 19:27
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is pendriveról szoktam telepíteni, én a gépemből eleve kihagytam az optikai meghajtót. Amúgy megoldotta a vga driver a problémát?
2014. febr. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!