Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen gépes játékot tudtok...

Milyen gépes játékot tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
Lehetőleg nem 16+ vagy 18+ .És ezeken kívül: Minecraft League of Legend, World of Tanks.

2014. febr. 16. 15:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Team fortress 2, World of warcraft. A korhatár miért olyan fontos?
2014. febr. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 soccerway ***** válasza:
Autóverseny, ahhoz nem kell semmi utánaolvasás csak nyomni a nyilat és kész :)
2014. febr. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

az kell korhatár mert 13 éves vagyok és nem akarok olyan játékokkal játszani és nem szeretnék autós játékokkal játszani.

egyébként köszi amiket mondtatok de még jöhetnek

2014. febr. 16. 15:59
 4/7 anonim ***** válasza:

Ahha, na ezt a kérdést se gyerek tette fel, az biztos. Szerintem a kérdező, inkább egy 13 éves gyerek anyukája... :D No problem.


Én ezeket ajánlanám: Sims 2 (vagy bármelyik másik része) , Pokoli szomszédok bármelyik része (tudomásom szerint 5 rész van), Age of Empires, Fifa bármelyik része, vagy ingyenes böngészőben játszható játéknak ajánlanám a Forge of Empires -t vagy a Battleknight -et, ezek online játékok szóval sok ember játszik veled együtt, akik megtámadhatnak vagy segíthetnek is. Esetleg MMO játékokat tudok még ajánlani, 13 éveseknek ezeket: Metin 2 , DDMT 2 (ez egy metin 2-es külön szerver, van aki szerint sokkal jobb mint a Metin 2), a már fent említett WoW (World of Warcraft) esetleg Lineage is jó még. Am ezekkel nem csak fiatalok játszanak ám.


De ízlés kérdése egyébként és még rengeteg hasonló játékot találhatsz az interneten a Google segítségével, ha rákeresel a következő kulcsszavakra:


MMO játékok

böngészős játékok (itt sokat találhatsz: [link] )


Vagy ezen az oldalon sok pénzért megvásárolható és ingyenes (Free to Play) játék is van: [link]


Warez -be most nem mennék bele... De ingyen is le lehet tölteni egyébként nem ingyenes játékokat, bizonyos oldalakon... ;)


Remélem tudtam segíteni! :)

2014. febr. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja még egy játék eszembe jutott: Gothic 3, ez is nagyon jó! :) Bár 16+ os.
2014. febr. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
16-os még jó
2014. febr. 16. 17:06
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek de a Team Fortress 2 mellettdöntöttem.
2014. febr. 17. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!