Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az miért van, hogy amikor...

Skynet2042 kérdése:

Az miért van, hogy amikor xp-m volt akkor volt rajta hang aztán felraktam a 7-et és nem volt rajta hang hiába telepítettem az a drivert amit kellett, aztán felraktam a 8.1 enterpriset nem raktam fel a audiodrivert és mégis van rajta hang?

Figyelt kérdés
Az miért van, hogy amikor xp-m volt akkor volt rajta hang aztán felraktam a 7-et amit az alaplap nem támogat aktiváltam loaderrel és nem volt rajta hang hiába telepítettem az a drivert amit kellett, aztán felraktam a 8.1 enterpriset nem raktam fel a audiodrivert és mégis van rajta hang?

2014. febr. 16. 20:24
 1/3 Tengor ***** válasza:
Win 7-re valószínűleg rossz drivert próbáltál felpakolni.
2014. febr. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Lajos54 ***** válasza:
... a Windows 8 pedig, mivel friss oprációs rendszer, elég sok, korábban megjelent hardvert "ismer". Már persze akkor, ha létezik hozzá 8-asra való driver.
2014. febr. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Dell optiplex gx550 alaplap, es nincs a supportnal se win7 se win8 ezrt nem ertem, es win 8 nal meg meg se probaltam felrakni drivereket mert jo volt, mar akkor is amikor befejezte az op rendszer telepiteset, win7 kor meg egyaltalan semmi semikor nem volt jo
2014. febr. 17. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!