Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy nem tudja felismerni a...

Hogy nem tudja felismerni a számítógépem a telepítő dvd (ket)?

Figyelt kérdés

A bios-ban nem ismeri fel, sem a windows xp sorozatokat, sem a windows 7-et, sem a windows milleniumot, és még sorolhatnám.


Holnap lehet, hogy veszek egy pendrive-t és arról próbálom, de nem hiszem, hogy arról is menne a telepítés.


Pl: Hiányzó Bootmgr hibaüzenet.


Rákötöttem a két winchestert a gépemre, az egyiket leformáztam, amit telepítenék, és hiányzó bootmgr hibaüzenet.


XP-t tennék rá, (azelőtt Windows 7 volt), mindenképpen XP-t, mert a windows 7-en azt sem tudom, mi hol van, a kinézete is nyomasztó, azok a mappák is. Szóval utálom a windows 7-et, nekem mindenképpen XP kell.



2014. febr. 16. 23:44
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
mivel írtad ki a cd ket ?? progi neve?
2014. febr. 16. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Ashampoo burning studio 6
2014. febr. 16. 23:48
 3/19 anonim ***** válasza:

ja "Rákötöttem a két winchestert a gépemre, az egyiket leformáztam, amit telepítenék,..



Rendesen be vannak áltatva?

2014. febr. 16. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

A telepítő lemezek eredetiek, vagy te írtad? Ha te írtad, lehet hogy az a gond, hogy a DVD kép file-t nem kép file ként írtad a lemezre, csak úgy simán és a lemezen csak egy sima .iso kiterjesztésű file van.


Minden CD/DVD író programon van olyan lehetőség, hogy "kiírás kép file -ként" vagy valami hasonló, na azzal kell kiírnod az .iso -kat!

2014. febr. 16. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Rendesen be vannak áltatva?


Igen, felismerte a két winchestert,a bios-ban is látszottak.

2014. febr. 16. 23:52
 6/19 anonim ***** válasza:

és van rajt olyan menüpont hogy boot cd írása?


programot nem ismerem


én a mai napig clone cd vagy imgburn t használok


[link]

2014. febr. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Beletettem az iso fájlt a power iso-ba, és onnan írtam ki. Tehát a fájlokat.
2014. febr. 16. 23:54
 8/19 A kérdező kommentje:

és van rajt olyan menüpont hogy boot cd írása?


Ennél az sem mindegy, hogyan írja ki. Végül is az exe (indító) fájl látszik a dvd-n. Belső telepítést enged, rendszeren belül, de nem látja a boot-nál.

2014. febr. 16. 23:55
 9/19 anonim ***** válasza:

Ennél az sem mindegy, hogyan írja ki. Végül is az exe (indító) fájl látszik a dvd-n. Belső telepítést enged, rendszeren belül, de nem látja a boot-nál.


akkor EL RONTOTTAD!!!! mert nem igy kell a power iso t nem is kell ehhez a müvelethez használni



kis segítség: [link]


az imgburn részt olvasd végig szedd le a progit és hurrá :))

2014. febr. 17. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2014. febr. 17. 00:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!