Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom eltüntetni az...

Hogyan tudom eltüntetni az effekteket?

Figyelt kérdés
Üdv! a kérdésem a következő,hogyan tudok visszaállítani eredeti formájára egy jpg képet? pár hónapja szerkesztgettem photoscape progival. és csináltam egy képre szíveket smile-t stb. azóta sajnos az eredeti kép elveszett,és csak ez maradt. szeretném leszedni róla utólag ezeket a jeleket.
2014. febr. 17. 19:52
 1/2 tabaki ***** válasza:
Sehogy. Ezek nem "rajta vannak", hanem már a kép részei.
2014. febr. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 tabaki ***** válasza:
Ha nincs rajta túl sok ilyen bigyó, nekimehetsz valami használhatóbb képszerkesztővel, mondjuk Gimppel. De ez egyrészt sok kézi munkával jár, másrészt legyen világos, hogy nem az eredeti képet kapod vissza, csak egy hihető rekonstrukciót, mivel nem "leszeded a jeleket", hanem átfestéssel pótlod az elrontott részleteket. A kép nélkül nemigen tudok többet mondani.
2014. febr. 17. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!