Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Elfelejtettem az Origin...

Trickentrack kérdése:

Elfelejtettem az Origin biztonsági kérdést! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Még mikor kisebb voltam regisztráltam az Originen de hosszú ideig nem használtam.

Most nemrég vettem két játékot de miután felraktam őket észrevettem hogy elég hülye nevet adtam a fiókomnak pár éve.

Próbáltam megváltoztatni de sehogy sem tudom kitalálni a biztonsági kérdést.Lehet hogy csak valami ilyent: fsdhxcg

írtam.Az is baj hogy szinte semmit nem tudok angolul és nem is nagyon értem a kérdést ami a következő:Where did your parents meet?

Annyit tudok hogy valami szülőkkel kapcsolatos.

Mi a teendő ilyenkor?



2014. febr. 18. 11:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Azt választottad biztonsági kérdésnek, hogy "Where did your parents meet?" magyarul "Hol találkoztak a szüleid. Meg kéne válaszolnod, de ha csak össze-vissza írtál be valamit, akkor nem fogsz tudni belépni (hacsak nincs lehetőség vmiféle support-tal lelevelezni a dolgot)
2014. febr. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!