Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha szeretném megtanulni a...

Ha szeretném megtanulni a 3D-t melyik programmal kezdjem?

Figyelt kérdés

- 3DS Max

- Maya

- C4D

- Modo


2014. febr. 18. 11:36
 1/7 tabaki ***** válasza:

Bármelyikkel, mind kiváló. Most és nálunk leginkább talán a Maxnek áll a zászló.

Ami engem illet, maradok a Blendernél, igaz nem is akarok profi lenni soha.

P.S.: A ZBrush se semmi, de ha azzal nem akarsz foglalkozni, tiszteletben tartom a döntésedet...

[link]

2014. febr. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem se tűnik rossznak a blender,de anynit még nem használtam,viszont tényleg az a kérdés,hogy amilyen területen szeretnél vele elhelyezkedni, ott mi terjedt el.
2014. febr. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Fotókhoz/videóhoz 3D utómunka - tehát van egy fotó alap, és ahhoz 3D.

Ezért gondoltam a modo-ra, mert ugye ott van spash kit is.

Viszont a 3DS Maxban is meg tudom ezt csinálni ?

2014. febr. 18. 14:00
 4/7 tabaki ***** válasza:
Ha jól értem, mit szeretnél, bármelyikben meg tudod csinálni, beleértve a Blendert is. Végülis egy fotó-háttér elé kell valami 3D-dolgot raknod, és megfelelően bevilágítanod, nem erről van szó?
2014. febr. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 tabaki ***** válasza:
+ ...Ööö, fotó- vagy videó háttér, a többi stimmel. Mivel a Blender tudja, meglepne, ha a többi világprofi szoftver falnak menne tőle. Ez eléggé gyakori felhasználása a 3D-nek.
2014. febr. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem biztos,hogy ezt szeretné, lehet,hogy a mozgó videót akarná ráfeszíteni valami objektumra,ami aztán darabokra esik és mondjuk átalakul valami másik formává stb..
2014. febr. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 tabaki ***** válasza:

@15:57:

A "fotó alap, és ahhoz 3D" alapján erre nem gondoltam, de igazad van. Sajnos a piaci programokban ezen a téren nincs tapasztalatom :(

Ha esetleg szükségem lesz rá, a Blender történetesen ezt is tudja :)

2014. febr. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!