Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nero PhotoSnap Viewer helyett...

Nero PhotoSnap Viewer helyett mit használjak?

Figyelt kérdés
Nero 7 volt a gépemen, ami tartalmazta ezt a kis képnézegető progit (kevés ikon, szürke háttér az álló képek mögött...), most feltettem a 2014-es Nero-t, amiben nincs benne. Mivel tudnám kiváltani, ha a windows beépített képnézegetője helyett egy jobbat akarok, olyat, ami az ikonok helyett a képre helyezi a hangsúlyt?

2014. febr. 18. 14:21
 1/6 tabaki ***** válasza:
Nem egészen értem ezt az ikonos dolgot, de ha nézegető, akkor IrfanView, XnView, Faststone Viewer.
2014. febr. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Lajos54 ***** válasza:
Én a SlowView nevezetűt használom. Kicsi, gyors, tud magyarul, az alap funkción (képnézegetés) tud még pár dolgot (átméretezés, más formátumra alakítás és még néhány apróság), de a fő "profilja" a képmegjelenítés. És persze ingyenes.
2014. febr. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Lajos54 ***** válasza:
Azok közül, amit tabki javasolt, az XnView is megvan, nagyon jó program, csak kicsit bonyolultabb az előbbinél. Viszont szolgáltatásaiban sok profi programmal felveszi a versenyt. (Csoportos átnevezés, csoportos konvertálás), és egy csomó más, nagyon hasznos dolgot tud. Nagyon komoly feladatokra is képes, ami képekkel kapcsolatos.
2014. febr. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Lajos54 ***** válasza:

+ a

A megfelelő helyre :) bocs, kimaradt...

2014. febr. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 tabaki ***** válasza:
+ Ja, és SlowView :)
2014. febr. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkettőtöknek! :)
2014. febr. 18. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!