Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van ilyen videóvágó progi?

Van ilyen videóvágó progi?

Figyelt kérdés

Van olyan videovágó progi ami teljes verziós, MAGYAR és nem csak a leírásban magyar hanem tényleg magyar telepítés után is, ja és egyszerűen telepíthető nem kell hozzá demon se és crackelni sem kell. ha létezik ilyen akkor kérek szépen linket hogy honnan tudom leszedni?

ja és ne sony vegast mondjatok, hanem valami nagyon egyszerűt.

köszönöm előre is.



2014. febr. 18. 16:33
 1/10 anonim ***** válasza:

Windows Movie Maker vagy a Windows Live Movie Maker


- magyar nyelvű

- ingyenes

- qrva egyszerű (mondjuk ez egyben hátránya is)

2014. febr. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
ja ezt elfelejtettem odaírni hogy ezen kívül..:)
2014. febr. 18. 16:53
 3/10 anonim ***** válasza:

régen használtam, de a VirtualDub azt hiszem mindent tud, és a megjelenése, kezelése elég fapados


(ha most azt írod, hogy ja, még azon kívül, akkor megkereslek bárhol is lax!)

2014. febr. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

ja még azon kívül is...:D VICCELEK

meglesem egy milyen. köszi

2014. febr. 18. 17:12
 5/10 A kérdező kommentje:
tényleg nem jó mert telepítés után nem magyar csak az oldalon írja hogy az.
2014. febr. 18. 17:22
 6/10 anonim ***** válasza:
hmmm ... nem olyan bonyolult az, próbálkozz előbb kisebb méretű videók szerkesztésével, hogy megtanuld ... sokat nem fogsz a menüből használni ... én sem tudok angolul, de belejöttem a használatba
2014. febr. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
probálkozom én de ha egyszer nem jön össze hogy kivágjak egy rész akkor nem tudom hogy mitre nyomjak így csak össze baszok mindent, áhh mindegy baszok bele azért köszi
2014. febr. 18. 17:47
 8/10 anonim ***** válasza:

állj!

ha csak kivágni akarsz belőle, akkor keress joiner/merge progit ... megfelelően darabolod vele, aztán ami nem kell kidobod, a maradékot összeilleszted ... egyszerűek

2014. febr. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 tabaki ***** válasza:
Avidemux.
2014. febr. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
én az ilyenekhez hülye vagyok nagyon, leszedtem már egy csomot feltettem aztán nem volt egyik sem magyar de mondom azért probálkozom de nem jött össze kicsit sem vagy ha igen akkor elcsuszott a kibekurt hang, már nagyon felhuzz ez az egséz még helyesn se tudok irni most de szarok már rá, de pedig fontos lenne egy ilyes fos program de vagy nem értek hozzá vagy nem vagyar , magyart még nem is láttam sztem ami nekem jó lenne, de azért kössz a tippeket mindjárt összetöröm a gépem olyan ideg vagyok már
2014. febr. 18. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!