Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért visszafelé fejlődik a...

Miért visszafelé fejlődik a technika? 2003-as Access átlátható, minden ott van ahol gondolom hogy van,2007-esbe meg importálni se lehet mert egy sz*r az egész és átláthatalan h b*s*ná meg magát az aki kitalálta ezt a k*rv* elrendezést -. -

Figyelt kérdés

2014. febr. 18. 19:35
 1/6 A kérdező kommentje:

2013-ast megse említsem...

Beindítom aztán köze nincs annak a menünek az egészhez...

2014. febr. 18. 19:40
 2/6 P.O.C. ***** válasza:

Sokan szidják a Microsoftot emiatt, mert legördülő menü helyett váltottak erre a logikátlan f*s menüszalagra. És mindent összekutyultak persze. Nekek is elég volt átszokni. Viszont a funkciók továbbra is megtalálhatók. Általában a Microsoft elég bugos állapotban adja ki az Office csomagjait, tehát nem árt a javítócsomagokat és a hotfixeket is telepíteni.


Egyébként az Access amúgy is elég használhatatlan, sok Office tulajdonos ki sem nyitotta még, több mint fele meg az sem tudja mire való.

Én ugyan nem vagyok programozó és az adatbázisokhoz is csak alap szinten értek, de van sok programozó ismerősöm akik a seggükkel röhögik ki az Access -t, használhatatlannak tartják komoly munkára. Tehát szerintem inkább a népszerűtlenségének köszönheti, hogy nem fejlesztik igazán. Gondolom csak azért erőltetik még, hogy az általános és középiskolások rajta tanulják meg az adatbázisok alapjait, és ehhez szükség van egy adott nyelvre lokalizált könnyen kezelhető programra. A valós életben viszont még senkit sem láttam használni az Access -t.

2014. febr. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 coopper ***** válasza:

Szia.


A 2007-eshez van "classic menu for office" program, sőt úgy látom a googléba, hogy nem csak a 2007-eshez van hanem a 2010-eshez és a 2013-ashoz is.


A baj csak az, hogy nem ingyenes a program.


Sok sikert.

Üdv.

2014. febr. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem hallottam, hogy van klasszikus kinézet hozzá.

Amúgy gimnáziumba járok, és érettségin majd ezek lesznek.

Én szívem szerint phpMyAdminban tanulnám legszívesebben az SQL-t, könnyen kezelhető, letisztult.

2014. febr. 18. 20:48
 5/6 coopper ***** válasza:

Szia.


Ha érettségihez kell, akkor inkább nyomd el az utálatod a menüszalagok iránt és tanuld meg használni, mert amikor vizsgázni fogsz, akkor ezt kell használni.


Üdv.

2014. febr. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Rendben, megpróbálok mindent megtanulni.

Köszönöm a válaszokat!

2014. febr. 18. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!