Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Saját rádiófrekvencia?

Saját rádiófrekvencia?

Figyelt kérdés
Volt egy nokiàm amin lehetett olyat hogy beírtam egy rádiófrekvenciát és arra hangolva a rádiót is, rádión hallgatni amit a telón benyomtam. Az érdekelne hogy androidra van e ilyen program és ha van akkor miaz, honnan tudom beszerezni?

2014. febr. 20. 13:50
1 2
 1/14 Tengor ***** válasza:
Van a telefonban FM vevő?
2014. febr. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ràdiót tudoknhallgatni akkor van nem? Nemtudom nem vàgom ezeket. Amúgy huawei y300 ról van szó.
2014. febr. 21. 09:25
 3/14 anonim ***** válasza:

Miii van? Nem tudsz értelmesen kérdezni. B+ a telóban van rádió és azt a megfelelő állomásra hangolva tudod hallgatni a rádiót.

De abból a zagyvaságból amit írtál én azt hámoztam ki hogy te a telódon lévő zenét akarod a rádión hallgatni. Ilyenről még nem hallottam de a dokkoló erre szolgál, csak az nem rádió.

2014. febr. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Tengor ***** válasza:

Tyűha, hogy ez a kérdés... sose gondoltam volna.

Kérdező: neked egy FM transmitterre van szükséged és egy fogalmazás ismétlésre!

2014. febr. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
pfff. nem tom mit értetlenkedtek. ha nem hallottatok hasonlóról az nem az én hibám. ha hallottatok volna ilyenről akkor megértettétek volna hogy mit akarok. de ha nem tudjátok miről van szó akkor meg ne válaszoljatok. köszi.. amúgy egy darab tök egyszerű alkalmazást szeretnék egy tök alap dologhoz ami nem olyan ritka hogy ne fogjátok fel.. telefonról rádiófrekvencián keresztül egy RÁDIÓN kocsiba vagy akárhol akarok zenét hallgatni. ennyi a kérdésem.
2014. febr. 23. 12:19
 6/14 A kérdező kommentje:
mint pl a bluetooth kihangosítók csak zenére és rádiófrekvencián nem bluetooth-on
2014. febr. 23. 12:21
 7/14 Tengor ***** válasza:

Már írtam, hogy mire van szükséged. A telefonok nem igazán tudják ezt hardveresen, ezért külső cuccra lesz szükséged.

Azért érdekes, hogy kettőnknek közös erővel sikerült csak kihámozni, hogy mit szeretnél...

2014. febr. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Ha az az alkalmazás annyira tök egyszerű akkor mért nem töltöd le ahelyett, hogy itt kérdezősködsz. :-)

Azt hiszem azért, mert mégsem terem minden bokorban. A rádiófrekvenciák főleg azon a sávon ahol a rádiók működnek nem szabadok. Azokhoz engedély kell, nem bohóckodhat mindenki rádiózással, főleg azért mert zavarja egyik dó a másikat. Se a bluetooth se a távirányítós játékok, se a transzmitter nem abban a sávban dolgoznak mint a rádiók.

2014. febr. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
nyilván nem arra gondoltam hogy meghekkelem a város rádióadóját.. ez kis hatókörön belül működik mint ahogy azt írtam is autóban szeretném hallgatni a kocsi rádióján azt amit telefonon a beállított frekvencián küldök. és azért nem töltöm le hiába tök egyszerű alkalmazás mert nem tudom hogy androidra van e és ha igen akkor mi a neve. azért mondom hogy tök egyszerű alkalmazás mert egy régebbi telefonom kb 4 éve tudta ezt. a rádió alkalmazáson belül volt ez a funkció.
2014. febr. 24. 16:15
 10/14 anonim ***** válasza:
Na jó akkor ne keresgesd mert nincs olyan. Ez nem android vagy szoftver kérdés hanem hardver.Amit akarsz, ezzel tudod megcsinálni: [link]
2014. febr. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!