Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nektek melyik a kedvenc...

KoDan kérdése:

Nektek melyik a kedvenc fajotok és egységetek a dawn of warban?

Figyelt kérdés
Nekem a kedvenceim a chaos marineok azon belül a predátorok de tau gyalokság is favorit

2014. febr. 20. 15:29
 1/7 anonim ***** válasza:
En igazabol minden naciot kedvelek. Az orkokkal es a dark eldarral vagyok legkevesebbet. Nem minden egyseg hasznos, de vannak nagyon utosek, amiket allandoan hasznalok. Utana olvastam a legtobb egysegnek, es roppant szimpatikusak tudnak lenni. Akar a fanatizmus, a kegyetlenseg vagy a kaosz mentalitasa.
2014. febr. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Jó jó de csak van egy olyan egység amit vmi miatt szeretsz.

Én például nagyon bírom azt amikor akultisták egyszer istenítenek aztán meg könyörögnek az életükért

És igazábol én is valahogy úgy vagyok vele mint te (csak nekem nincs meg a Soulstorm és szeretem az orkokat) a Ncronokon kívül ( mert tőlük kiráz a hideg) én is minden fajt szeretek.

2014. febr. 20. 20:39
 3/7 anonim ***** válasza:
A kaosz varazslo eredeti hangjat imadom (a kiegeszitoben levaltottak sajnos), cserebe a kaosz lord hangja jobb lett. Az urgardistaknal terminator + force commander, mellettuk kaplan + rohamterminatorok. A lepegetoket nagyon kedvelem a gyalogsag ellen (dreadnought, wraithlord, penitent engine, killa kan), elvezet nezni amit csinalnak. A predatorok, fire prism-ek, baneblade es hammerhead gunshipek szinten nagyon impozansak. A nekronokkal en is ritkan vagyok, ott a sima harcos, a flayed ones es a pariah a favorit.
2014. febr. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Talán a imperial guards nál az alap katona nevére nem emlékszem. azért szeretem mikor elküldöm valahova yes sir. vagy sir yes sir. Meg a nekronok nagyon menők. Főleg

azokkal a hussal beborított karmos cuccokkal. sajnos nem nagyon tudom a neveket mert 5 éve játszottam vele.

2014. szept. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

nekem is bejönnek az iperial guardosok

mondjuk nekem inkább az ogrinok

nagy (nagy bamba óriások)

2014. szept. 6. 08:45
 6/7 anonim válasza:

ja meg vannak azok a karshiksok vagy mik.

azokkal lehet aprítani :D

kedvem támadt vele játszani :O

2014. szept. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Orkok a kedvenc.
2022. dec. 30. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!