Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Letöltöttem a maya 2014...

Letöltöttem a maya 2014 hivatalos trial verzióját. Beírtam egy interneten mutatott product key-t de akkor ezt írta ki hibának: license problem in gui mode launch dialog message. Ez mit jelent mit lehet ezzel csinálni?

Figyelt kérdés

2014. febr. 21. 16:50
 1/9 lali51 ***** válasza:

Google fordítóba beírodaz üzenetet,és az lefordítja.

Nem jó licenszkódot írtál be.

2014. febr. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Pontosan hol találtad azt a product key-t?

A hivatalos weboldalon?

2014. febr. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ebben a videóban láttam: http://www.youtube.com/watch?v=Qdkoep4Fxb0. Miután megkaptam a hibaüzenetet letöröltem a telepített programot majd megpróbáltam a hivatalos weboldalon talált product key-el de azzal valamiért nem telepítette fel (végig ment a telepítő de aztán sehol sem találtam a programot valamiét nem telepítette fel pedig több mappát is megpróbáltam hogy oda telepítse fel de sehogy sem volt jó)
2014. febr. 21. 18:37
 4/9 A kérdező kommentje:

Az első telepítésnél: Activation code: 666-69696969

Product key : 656F1


A második telepítésnél: Activation code: 666-69696969

Product key : 657F1 (hivatalos)

2014. febr. 22. 11:16
 5/9 A kérdező kommentje:

Újra megpróbáltam feltelepíteni mind a két product key-el de nem sikerült:

A telepítés menete: Elindítottam a teleptőt -> inicializált a program -> elfogattam a licenc szerződést -> beírtam az activation code-ot és a product key-t (elfogadta mind a kettőt) -> megkérdezte hova telepítse (létrehoztam egy telepített nevű mappát (ahogy a többi programnál is szoktam)) -> Feltelepítette (a videóban 15 valamit telepít fel nálam csak egyet ez nem tudom miért van) -> rákattintok a finish gombra és a telepítő bezárul ezután megnézem e windows intézőben és még a mappát sem találom (amit a programból hoztam létre) tehát nem hozta létre még a mappát sem. A gépemen telepítve van még az autocad és a 3DS Max is nem tudom szerintem ez nem okozhat problémát.

2014. febr. 22. 11:52
 6/9 A kérdező kommentje:
Ja amúgy meg a hivatalos weboldalról töltöttem le a hivatalos próbaverziót.
2014. febr. 22. 11:53
 7/9 A kérdező kommentje:
Kedves első és második válaszoló hová tűntetek? Nem tudnátok nekem segíteni? Vagy esetleg valaki más?
2014. febr. 24. 18:13
 8/9 anonim ***** válasza:
Miért a próbaverzió? Ott a student.
2014. márc. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Mert én nem is találtam a weboldalon olyan verziót, és szerintem az talán kevesebbet tud de lehet hogy hülyeséget mondtam. Amúgy meg nekem magával a telepítéssel van gondom tehát még aktiválni sem volt lehetőségem nem tudom valaki találkozott-e már ilyesfajta problémával. Pedig a hivatalos próbaverziót próbáltam elindítani a hivatalos produckt key-el.
2014. ápr. 2. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!