Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit rakjak a gépemre Windows...

Mit rakjak a gépemre Windows XP helyett?

Figyelt kérdés

Ugye tavasszal megszűnik a támogatás, és szeretném lecserélni a lassan 10 éves asztali gépünk oprendszerét.

Pentium 4-es (2,6 GHz) procija van és 1,28 GB RAM-ja.

Internetezésre, levelezésre használjuk, és jó lenne, ha a Youtube videókat is szaggatás nélkül továbbra is le tudná játszani.

Bármi ötlet?



2014. febr. 21. 21:24
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
60%

Sokan fogják még használni az XP-t..Nem kellene ennyire berezelni úgy mond.Te is nyugodtan maradhatsz annál.

Védelmi programok is még lesznek rá pár évig.


Nekem linux alatt a flash dolgok akadtak,lefagyasztotta a gépem is sajnos.

2014. febr. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
És a netes bankolással mi a helyzet?
2014. febr. 21. 23:36
 13/18 anonim ***** válasza:
46%
Megfelelő védelem kell hozzá.Netes bankoláshoz fizetős védelem sem árt rendszertől függetlenül (ha xp,ha win7 ha win8 is.)
2014. febr. 22. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
A "megfelelo vedelem" mit takar? :)
2014. febr. 22. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 csacsi2 ***** válasza:
46%

Én maradok még sokáig az xp -nél, ennek több oka is van.

A MS támogatás megszűnése cseppet sem zavar, majd ha a nagy szoftvergyártók is kiszállnak a buliból addig összegyűjtök annyit, hogy az akkora már jelentősen olcsóbb, de a mostaninál jobb gépet vegyek.Nincs "kedvem" 5-10 évente új gépet venni, mert kell a pénz a Microsoftnak amikor addigra ólcsóbb lesz egy modernebb oprendszer és a gép is! Nem beszélve arról hohy a gép is megfárad és kénytelen leszek, de kihasználom teljesen amíg bírja addig jó ez!


Unix rendszerek jók netezésre, de ha megszoktad és jól működik a jelenlegi akkor javaslom ne kapkodd el (főleg e-miatt ne!), kezdj el gyűjteni rá, hogy míg a jelenlegi gép használhatatlan lesz addigra egy jó (addigra jelentősen olcsóbb) gépet vehess!

...ez anyagi függő, én a cipőt is addig hordom míg le nem esik a lábamról, mástnem melózni...

2014. febr. 22. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat:)
2014. febr. 22. 10:41
 17/18 Milán Muhovits válasza:
0%
windows 7 a 8 szar
2014. febr. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Én is evvel a problémával szenvedek! Xp helyett inkább 7-et telepitsd rá mert a régi gépek csak azt fogadják el! Vagy sajnos venned kell egy új pc-t!
2014. febr. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!