Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi van a skyppal? Tényleg...

Mi van a skyppal? Tényleg fennt van az illető, vagy csak úgy jelzi?

Figyelt kérdés

Szóval... Ha belépek 5-10 mp-ig ugy látom, hogy egy ember nincs fennt skypon, még rá is megyek arra a kijelentkezési ikonra, és ki is írja, hogy mikor volt fennt utoljára. (20.-án) Akkor ha eltelik ez a pár másodperc kiírja, hogy elérhető.. Ezt furcsállottam, ezért ki be lépkedtem ujra és ujra, és mindig ugyanazt az időőpontot írta utolsó bejelentkezéséhez, utánna elérhetőnek látszott megint, ujra és ujra..

Na most.. Beállítottam magamra h "Kijelentkezve" és ekkor ő is ki lett jelentkezve (ennek leheth így kellet lennie, mert nem nagyon értem ezt a "kijelentkezve opciót, ilyenkor nem látod, h ki van bejelntkezve?)

A kérdésem, hogy most tényleg fennt van skypon vagy a laptopom, nem nagyon tudja kezelni ezeket? Aa legfurcsább h a dátum sose változik, mindig 20.-a marad.. Meg egy másik oldalon is 20.-án volt fennt utoljára. Nem értem o.O



2014. febr. 22. 12:29
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!