Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Photoshop ecset beállítás?...

Photoshop ecset beállítás? Haj rajzolás?

Figyelt kérdés
Photoshopban hogy lehet beállítani azt, hogy a Brush-nál vékonnyal kezdjen el rajzolni, és ne a legvastagabbal kezdje? Hajat szeretnék rajzolni, le is töltöttem hozzá a hozzávaló ilyen készletet, viszont néztem, hogy ahogy rajzolták a hajat, ott úgy van, hogy pl. vastagabból megy át vékonyabba, hogy kell beállítani? A photoshop cc van most fent.
2014. febr. 22. 16:11
 1/4 altrifla ***** válasza:
2014. febr. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hmm.. értem, köszönöm, nekem angol verzió van, eddig nem is foglalkoztam a háromszöggel.. Akkor azt szeretném kérdezni, ha én veszek 1 ilyet, akkor melyik márkából érdemes választani? Néztem Wacom-ot, de az olyan kicsinek és gagyinak hat, de a genius márkától meg irtózom, mert mindig pórul járok vele. Nekem nem kell profi, csak mostanában elkezdtem rajzolni ps-el, és szeretnék valami jobbat csinálni, mert idáig 1-2 dolgot csináltam PS-ben, ami talán jól sikerült. :) De gondolom a rajztáblával könnyebb lehet. Viszont pl. az ecseteket váltani hogy lehet így? Mert nem hinném, hogy eltalálná a gomb helyét..

[link]

2014. febr. 23. 19:35
 3/4 altrifla ***** válasza:

Annak idején, mikor Én is gondolkoztam h befektetek 1 táblicskuba, az alábbi cég termékei jöttek be nagyon. Aztán rájöttem, hogy még papírra sem tudok rajzolni. Akkor + miért dobjak ki 1 csomó lóvét, bár az a cucc amit kinéztem az többfunkciós, tapipad is. Végül nem vettem +. Azóta nem foglalkozom a témával.


[link]


[link]

2014. febr. 24. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, lehet, hogy igazad van, és felesleges lenne nekem is, de egérrel lehetetlen rajzolni. Igazából már 1 3D-snek tűnő testet is rajzoltam, bár csak átrajzoltam, de jó lett minőségileg, viszont innen-onnan szereztem a lényegesebb részeket a képhez, vagyis én összevágtam, és egyszínűvé tettem, árnyékoltam, stb.. :D
2014. febr. 25. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!