Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nekem több játéknál hiányzik...

Nekem több játéknál hiányzik az mss32. dll, le is töltöttem, de nem tudom hova rakjam. Valaki tud segiteni?

Figyelt kérdés

#.dll #hiba a játékban
2014. febr. 22. 16:52
 1/4 coopper ***** válasza:

Szia.


Elvileg a C:\windows\system32 -es mappába kell másolni.


Ha kész akkor még regisztrálni is kell a regsrv32.exe alkalmazással : [link]


Parancssorban : regsvr32.exe C:\windows\system32\mss32.dll


Sok sikert.

Üdv.

2014. febr. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A parancssor mikor/hogy jön elő?
2014. febr. 22. 18:45
 3/4 A kérdező kommentje:

Szerintem, én csináltam valamit rosszul, de először ezt adta ki: [link]

Aztán ezt: [link]

Valami ötlet?

2014. febr. 22. 18:59
 4/4 coopper ***** válasza:

Szia.


Az első képen levő hibaüzenet, azt jelenti, hogy nem a windows\sytem32-es mappába kell telepiteni a mss32.dll-t hanem annak a programnak a telepitési mappájába, amelyik használni szeretné. Ebből az is következik, hogy nem kell regisztrálni sem a dll (mivel ha több program használja a ddl akkor több regisztráció nem megoldható).


Tehát másold azoknak a programoknak a mappájába amelyik hiányolják a mss32.dll a windows\system32 mappából pedig töröld ki.


Szerintem a második hibaüzenet, ha bemásolod a program mappájába a dll-t akkor eltünik.


Sok sikert, és elnézést a "megtévesztésért" nem direkt volt.


Üdv.

2014. febr. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!