Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Google Sketchup építési...

Google Sketchup építési ötletek? Unatkozom mondjatok valamit amit megépíthetnék a sketchupban.

Figyelt kérdés
Haladó szinten vagyok :)
2014. febr. 22. 17:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Építsd meg a Roxfortot. Vagy az oktatási intézményt, ahova jársz. Vagy a Parlamentet.
2014. febr. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Oktatási intézmény nem rosz ötlet, de utána betehetem a google earth-be?
2014. febr. 22. 17:58
 3/7 anonim ***** válasza:

A saját Google Earth-ödbe berakhatod könnyedén, de ahhoz hogy megjelenjen mindenhol, ahhoz el kel bírálnia a Google-nek.

Az elkészített modellt ide töltsd fel ! [link]

2014. febr. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen, már készitettem bele egy panelházat amit el is fogadtak, a másikat valamiért nem, úgyhogy azzal felhagytam.
2014. febr. 22. 18:18
 5/7 A kérdező kommentje:
Ilyen elbíráláskor miket néznek?
2014. febr. 22. 18:18
 6/7 anonim ***** válasza:
Leginkább a kidolgozottságot, és a pontos , és hiánytalan textúrákat. Ha mondjuk egy "kocka" panelházról csinálsz négy oldalról fotókat, és azokat ráülteted egy hasonló arányokkal rendelkező natúr kockára, akkor az gond nélkül elfogadják. De ha napokig szöszölsz egy épület pontos, és részletes kidolgozásával, (ahogy én is tettem) akkor az visszadobják azzal, hogy hiányos textúra. Hát bekaphatják. Én is felhagytam az egésszel. :)
2014. febr. 23. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én szivesen küldök pár rajzot amit megépithetnél sketchuppal...óriási segítség lenne, életet mentenél vele :D
2014. máj. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!