Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért laggol az Assasin's...

Eragon1010 kérdése:

Miért laggol az Assasin's Creed I. PS3-on?

Figyelt kérdés
A Playstation Teljesen új, összesen olya 30-40 Órát játszottam a géppel eddig, sose ejtettem le vagy ilyesmi. A Disc sem sérült, egyébként Herritage Collection-ös, nem külön ACI. S A Játék mióta Damaszkuszban vagyok folyamatosan laggol. Valaki tud segíteni mi lehet az oka?

2014. febr. 22. 21:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Régi a konzol.Igaz, a játék is.Nincs optimalizálva rendesen. Xbox-ról lett átportolva az összes 2011-előtti játék.
2014. febr. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát...a Last Of us Nem régi mégis egy Árva Lagg nélkül végig ment...De az Optimalizálásban lehet valami...De nagyon idegesítő! :(
2014. febr. 22. 21:41
 3/9 anonim ***** válasza:
a last of us azért nem laggol mert csak ps3 ra adták ki.Nemportoltàk össze vissza xboxrol.
2014. febr. 23. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Már nem azért a 2 forintért de ez hülyeség...

Oké port ide port oda


Én még akkor játszottam az AC 1 részévél amikor kiadták egyszer sem laggolt...


Szerintem nálad van a hiba (ha game data-ba van valami töröld és rakd újra) [save data-dat húzd át pendrive-ra hogy tuti ne vesszen el]

2014. febr. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2012 ig Xboxon a legtöbb játékk szebb mint ps-en.Ez azét van 1részt mert az xbox jóval hamarabb jelent meg és a játékfejlesztők boxra adták ki hamarabb a játékokat, meg amúgy is, először xboxra fejlesztették majd prot ps3-ra ami nagyban rontotta a minőséget.Magyarázat lehet az még hogy a ps3 processzora nagyon összetett ,és írtó nehéz rá fejleszteni.Épp ezért az exklúzívok tökéletesen futnak lásd last of us,mert ugyan bonyolult proccesszora van és nehéz rá írni a készítők csak a ps3 verzióval foglalkoztak és portolgattak.
2014. febr. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
*és NEM portolgattak*
2014. febr. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi a segìtséget újra rakom!
2014. febr. 23. 23:13
 8/9 anonim ***** válasza:
Nah segített valamit?
2014. febr. 25. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Sajnos nem jutottam azóta konzol közelébe....ha minden igaz holnap megtudom oldani...Köszönöm az érdeklődést, ha esetleg továbbra is laggolna újrarakás után, írhatok neked privátban?
2014. febr. 25. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!