Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi a véleményetek a Windows8...

Mi a véleményetek a Windows8 -ról? Hogyan viszi a játékokat? (BF4, Crysis3, stb.

Figyelt kérdés

Hallottam sok negatív véleményt a Windows8 -ról, hogy nem viszi a játékokat, vagy a régebbi játékokat.

Tényleg igaz?

Tudom, hogy BF4, Crysis3 gépigénytől függ, de ha megvan a gépigény, akkor elviszi?

És a régebbi játékok?



2014. febr. 22. 21:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
65%
Megy rajt minden, csak a "maradiak" szidják, mert nem tudják elfogadni az újat, mert nem átlátható, nincs start menü. Én már nem hiányolom a start menüt, a csempéket sem kötelező használni.
2014. febr. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
32%

[OFF]

"csak a "maradiak" szidják, mert nem tudják elfogadni az újat, mert nem átlátható, nincs start menü"


Elmondanám, hogy a piaci részesedés nyíltan elárulja, hogy melyik verzió hogyan sikerült.


Egy kis betekintő:

Windows teljes részesedése: ~90,5%

Ezen belül:

- WinXp: ~29,23%

- Vista: ~3,30%

- Win7: ~47,49%

- Win8: ~6,63%

- Win8.1: ~3,95%

- Régebbi: ~0,30%


Ami ebből nem látszik, hogy a Win8.1 részesedése erősen nő, a Win8-hoz képest. És mi a különbség a külső szemlélő számára? Úgy van, a 'Start Gomb'. Van Microsoftos ismerősöm [felsőbb körökből], és hidd el, a gomb hiánya az egyik fő oka a kevés felhasználónak. Illetve a sokak számára 'furcsa' esetleg 'átláthatatlan' csempe rendszer.


[ON]


Ha megvannak a megfelelő driverjeid, akkor nem hiszem, hogy bármilyen problémába ütköznél.

2014. febr. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
54%
Kit érdekel a részesedés? Ha valakinek a 8 jobban tetszik, akkor nem hetet rak fel, mert másnak is az van, remélem le is pontoztad az elsőt véleménynyilvánítás miatt...
2014. febr. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

1. válaszoló.

Te tapasztaltad is, hogy megy rajta minden? meg régebbi játékok

2014. febr. 22. 23:44
 5/18 anonim ***** válasza:
29%
én is windows 8 at használok és vissza hoztam a start menüt pont olyan mint a hetesben a csempéket pedig egyáltalán nem használom.
2014. febr. 23. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Még a 6-8 éves játékok is mennek rajta. Sőt még a az ennél régebbiek is. Tapasztalat. Ami nem indulna elsőre, azt is szóra lehet bírni egy kis okossággal.
2014. febr. 23. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Én cod4-gyel szoktam rajt játszani, simán megy. Minden játék megy rajt, ami 7-en.
2014. febr. 23. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi a válaszokat, így már bátrabban teszem fel a win8 -at az új gépemre.
2014. febr. 27. 17:23
 9/18 anonim ***** válasza:
Megy minden, csak a CRysis 3-ban a beállításokból nem lehet kilépni, így nem tudsz semmit beállítani, se grafikát, se semmit.
2014. jún. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Ha nem tört játékkal játszanál, akkor működne. Egyébként is, még törthöz is van update, ami ezt kijavítja.
2014. jún. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!