Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van egy program, amit nem...

Van egy program, amit nem akarok frissíteni, mert a következő verziója már fizetős. Azt írja, a Feladatütemezőben tudom az automatikus frissítést kikapcsolni. De hogyan?

Figyelt kérdés

Mert a feladat létrehozása az pl mit csinál? Nem létre akarok hozni feladatot, hanem hogy egy feladat ne frissítsen. Vagy maga a frissítés a feladat, a lényegen nem változtat.


Hol találhatom meg azt a programot, mert szerintem az Ütemezőben kéne lennie egy listának, de itt olyan nincs.

Előre is köszönöm a segítséget!



2014. febr. 23. 15:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy az ütemezőben van. Legtöbbször egy automatikusan induló frissítéskezelő végzi a frissítések keresését és a frissítést. Azt próbáld megkeresni, és kivenni az automatikusan induló programok listájáról. Vagy egyszerűen ne engedd ki netre a tűzfalon.
2014. febr. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom a program nevét, de szerintem a programon belül van egy feladatütemező, arra gondolt. Nem a rendszerben keresendő.
2014. febr. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

A rendszereszközöknél megtaláltam de ki van véve ott a frissítés elől a pipa.

Itt van amit előbb kezdtem írni, az is még aktuális:

Update-nél csináltam már egy beállítást, hogy ne szedjen le mindent, de még azután hozta be és kezdte magától frissíteni. Amikor a progiba bemenve akarom kivenni az "Automatikus frissítés engedélyezése" mellől a pipát, akkor írja, hogy a Feladatütemezőben tudom kikapcsolni. Szóval hogyan? Mert szerintem a progin belül nincs nincs ilyen, itt a beállításoknál tök mások jönnek be, frissítésnél csak egy "Azonnali frissítés" funkció van, meg egy olyan, hogy Teljes verzió (próbaváltozat élesítése)

2014. febr. 23. 16:04
 4/4 A kérdező kommentje:
Jaj, megvan!!! Rendszeres autom. frissítés elől kellett kivenni a pipát, am köszi mindenkinek, mentek a zöldek!!:)
2014. febr. 23. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!