Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Szerintetek újra telepítsem a...

Szerintetek újra telepítsem a windows 7 rendszert? (Bővebb lent)

Figyelt kérdés

iskolában windows 7 enterprise van és nem aktiválták és az ösztályfőnökömet idegesíti hogy mindig be jön hogy aktiválni kell meg hogy nem eredeti viszont meg kért rá hogy telepítsem újra viszont ott pedig eretei windows van enyém meg nem eredeti. szerintetem ebből nem lessz

baj hogy újratelepítem?



2014. febr. 24. 15:18
 1/6 Tengor ***** válasza:

Iskolai gépbe diákként ne turkálj bele, hacsak nem kapsz írásban erre engedélyt!

Az iskolának biztosan van rendszergazdija, akinek pont ez a feladata.

2014. febr. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Tengor ***** válasza:

Ne privátba!

Kedvesen utasítsd vissza az ofő kérését!

Igazából az is gáz lenne ha arra kérne, hogy nyírd le nála a füvet, vagy vidd el a kutyáját sétáltatni, mert nem egészséges egy ilyen kapcsolat egy tanárral.

Ugyanakkor a nem jogtiszta szoftver telepítés ennél problémásabb is, kb mint ha arra kérne, hogy lopj helyette a boltban!

2014. febr. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
oké erre én is gondoltam hogy nem jogtiszta de így nem fogják megbüntetni az iskolát ?ha nincs aktiválva ?
2014. febr. 24. 15:31
 4/6 A kérdező kommentje:
mondjuk ez már nem az én dolgom !
2014. febr. 24. 15:44
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne telepítsd újra. Loaderrel egy pillanat aktiválni, de iskolában ez nem szerencsés. Keressen az osztályfőnököd egy rendszergazdát, vele telepítesse újra illetve aktiváltassa.
2014. febr. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az mennyivel jobb hogy nekünk crackelt autocad et szorogat az ofőnk?:D
2014. febr. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!