Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Minecraft: Miért nem érek el...

Ricske97 kérdése:

Minecraft: Miért nem érek el külföldi szervereket?

Figyelt kérdés

Régebben, egy külföldi hostról ment ámbár magyar szerveren játszottam, és egyszer csak mint derült égből a villám, nem engedett fel mondván "Can't reach server". Amikor direct connect-tal fel akartam volna menni, akkor túl sokáig loginolt, és kiírt újfent vmit...

Válaszokat előre is köszi :D



2014. febr. 24. 16:52
 1/7 A kérdező kommentje:

Isten lássa lelkem, nem eredeti a játék, de több tört launcherrel is próbálkoztam már, mégsem akarta az igazságot.

Tervezem, hogy megveszem a játékot, de egyenlőre nem jött még össze...

2014. febr. 24. 17:43
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát lehetséges, hogy megszűnt a szerver, vagy közted és a szerver közt nem elég gyors a net, így időtúllépés miatt sem kapcsolódik.
2014. febr. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igazándiból a szerver él és virul, a www.speedtest.net pedig az eddigi értékeket mutatja. Tehát régebben is ilyen volt a netem...
2014. febr. 26. 15:46
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor még az is lehetséges, hogy megváltozott a port.
2014. febr. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A port sem változhatott meg, hiszen az IP-t fixen tartják, de ha mégsem, elkértem egy ott játszó embertől... :)
2014. márc. 2. 09:14
 6/7 anonim ***** válasza:
Attól, hogy fix az IP megváltozhatott a port.
2014. márc. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igaz, rosszul írtam le, de a port is ugyan az már egy jó fél éve, és még most is jó. Az operációs rendszerem újratelepítése megoldotta a problémát, ettől függetlenül, nem hiszem hogy az OP rendszer tíltott volna vmit le, hanem valami olyan vírus, amit pl: az avast, esetleg a NoD32 nem tudott észrevenni...
2014. márc. 19. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!