Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Windows 7 beépített DVD író...

Soltichan kérdése:

A Windows 7 beépített DVD író programja megtudja írni a Dual Layer lemezeket?

Figyelt kérdés
Mióta Win 7 -em van nem használok harmadik féltől származó programokat CD/DVD íráshoz, mert a beépített tökéletesen megfelel. Sőt! Eddig még nem írtam dupla oldalas lemezt, de most szeretnék. Viszont nem szeretném feleslegesen a pénzem kidobálni DL lemezekre, ha esetleg nem tudja megírni. Kísérlet képen megpróbálhatnám és akkor valószínűleg megkapnám a választ, de nekem sajnos nem sok anyagi forrásom van a kísérletekhez. Tudom, sokan mondanák mi az a 200-300 Ft? Hááát... nekem az is számít. Az értelmes válaszokat előre is köszönöm.
2014. febr. 24. 17:56
 1/2 P.O.C. ***** válasza:

A hivatalos honlap szerint támogatja:

[link]


Bár nem értem miért ragaszkodsz ehhez a fapados cucchoz, még írási sebességet se lehet állítani. Így a legnagyobbal küldi meg. Ami legtöbb DVD/DVD író kombinációnál gyengébb minőséget okoz.

Tele a net ingyenes szoftverekkel:

[link]

2014. febr. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
P.O.C. Köszönöm a linket és egyben a választ is. Azért használom ezt a fapadosat, mert megbízható! Eddig amit írtam vele mindig tökéletes. Legyen szó autós CD, asztali DVD, vagy egy másik PC, stb... mindig minden beolvasta az általa írt lemezeket. A sebesség nem számít, mivel úgy is csak olyan sebességgel ír amennyit az írom tud. Egyébként minden más készülék tud olvasni a 4X - 52X ig. Tudomásom szerint ez valami szabvány. Tudom, mert anno kipróbáltam mindenfélét és működött. Használtam én is különbözőféle Író programokat, de még az XP idejében. (Nero, Astroburn, Img Tool, CDBurnerXP, Infrarecordert) Ez utóbbi az egyik kedvencem. Még a W7 -re is telepítettem korábban. Azok a plusz funkciók amiket ezek az író programok tartalmaznak, én soha nem használtam ki. Akkor meg minek? Ezért elég nekem a beépített. Csak általános dolgokra használom. Adat, Zene, és Videók kiírására. Azért még egyszer Köszi!
2014. febr. 24. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!