Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Elromlott HDD helyére vásárolt...

Elromlott HDD helyére vásárolt újhoz meg akarja a bolt vetetni ismét a WIN-t/OFFICE-t, cég esetén, ez helyes?

Figyelt kérdés
Elromlott a HDD a szgépben, bevitte a tulaj a számtek boltba, kicserélik, de azt mondják, hogy újra meg kell(ene) venni a win-t/office-t, mivel cégről van szó. Az eddigi win/office telepítő cd-je otthon pihen a fiókban. Létezik hogy azt már nem lehetne visszatenni rá?? És mit kezd a régivel? Falra teszi dísznek? Vagy kuka? (Nem ms win 3.1-ről van szó, hanem win7-ről.) Nem az én helyzetem, egy rokoné, de nem ért hozzá, pontos részleteket nem ismerem, de nagyjából ez az amit hallottam. Lehet ilyen, vagy valami hasonló szituáció? És ha netán az egész gépet cserélné? Akkor mi a helyzet?
2014. febr. 25. 20:43
 1/1 Tengor ***** válasza:

A CD eddig is dísz volt, nem a CD a lényeg, hanem a kulcs és a liszensz. A liszensz kitér arra, hogy milyen jogokkal rendelkezik a vásárló és milyen esetben szűnnek meg a jogai.

Böngésszék át!

(OEM liszensz esetén a HDD nem minősül fő alkatrésznek, így az cserélhető)

2014. febr. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!