Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Toon Boom Studio 4-ben miért...

Toon Boom Studio 4-ben miért nem látszik az összes rajz egyszerre?

Figyelt kérdés
Nem állítottam semmit sem el. Minden rajznak külön timeline részt csinálok pl. testrészeknél úgy könnyebb de nem látom őket egyszerre pedig egy framen vannak. Néztem tutorialokat és ott ugyanezt csinálják de nekik mégis látszik. Mi lehet a hiba?

#hiba #animáció #toon boom studio 4
2014. febr. 26. 20:20
 1/3 A kérdező kommentje:
Pontosítok: csak rajz nézetben (drawing view) van ez a probléma. elvieg látszani kéne.
2014. febr. 26. 21:01
 2/3 anonim válasza:
Nem nagyon értek a Toon Boom-hoz. De szerintem ellenőrizd, hogy minden layer láthatóra van állítva !
2014. febr. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy nem változtattam semmit, az alapbeállításokat használom. Így a kamera nézetben kell rajzolnom. Azon gondolkodom, hogy lehet hogy nem is kéne látszania... Ha így van valaki igazolja ezt a gondolatom.
2014. febr. 28. 12:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!