Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért van az, ha a wordben...

Miért van az, ha a wordben létrehozok egy stílust, az alcímeknek (nevezetesen: Times new roman,12-es, félkövér, balra zárt, térköz utána 12p, előtte 0) akkor egyszer működik, egyszer nem?

Figyelt kérdés

tehát kijelölöm az alcímet, rányomok a megfelelő alcím nevű stílusra, amelyet a fent leírt módra formáztam, és egyes esetekben a stílusnak megfelelő lesz a bekezdés, más esetekben nem! Általában egyébként a térközt nem teszi a szöveg alá, ilyenkor kénytelen vagyok egy enterrel beszúrni a szükséges szóközt, de ez nem megoldás.

sokszor egyébként nem is értem, hogy hogyan terjedhetett el világszínvonalon ez a sokszor buta és csökönyös program. Még az egyetem tanultam használni, de sokszor a tanárok se tudták (akik magukat annyira okosnak gondolták, h professzornak szólíttatták magukat) hogy mit miért csinál, vagy nem csinál.



2014. febr. 27. 11:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát tuti nem a program a béna elhiheted. Én számos szöveget formáztam, de mindig sikerült. Olyan pedig nem tudom,hogy lehet,hogy nem azt teszi,amit kell.Egy meglévő szöveget átformázni abban lehet probléma,mert nem azonos programmal és formázási beállításokkal lett írva.

De ha új szöveget ír valaki, az biztos,hogy azt teszi amit kell.

2014. febr. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
igen, az lehet a probléma, hogy a netről lementett szöveg.
2014. febr. 27. 20:16
 3/3 anonim ***** válasza:

Enterrel szóközt? Az menő.


Komolyra fordítva a szót, a programmal nem igazán lehet baj, inkább valamit te csinálsz rosszul vagy ahogy mondták valahonnan bemásoltad és olyan beállítások maradtak benne, amik tönkrevágják a formázást. Ezek kiírtása tényleg elég macerás tud lenni.


A Word amúgy igen jó program, de nem kell meglepődni azon, hogy sokszor a legminőségtelenebb terjed el.

2014. febr. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!