Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom leállítani a...

OneHitGoHome kérdése:

Hogyan tudom leállítani a windows updater-t?

Figyelt kérdés

Idegesítő hogy, küldi a frissítéseket én meg képes vagyok felrakni és ez időt vesz igénybe rendesen..

Hogyan tudnám leállítani hogy ne küldjön frissítést és ne is rakja fel? Gépen: Win7 Ultimate.

2Ghz AMD Athlon 64x 2X 3600+ Dual core processzor,2 GB RAM,128MB videó<- tudom hogy nem a legjobb cserélve lesz:D



2014. febr. 27. 22:11
 1/9 anonim ***** válasza:

A Windows Update megnyitásához kattintson a Start gombra A Start gomb. A keresőmezőbe írja be az update szót, majd az eredménylistában kattintson a Windows Update elemre.


A bal oldali ablaktáblán kattintson a Beállítások módosítása elemre.


A Fontos frissítések területen válassza ki a kívánt lehetőséget.


Az Ajánlott frissítések lapon jelölje be az Ajánlott frissítések fogadása ugyanúgy, mint a fontos frissítések esetén jelölőnégyzetet, majd kattintson az OK gombra. Rendszergazdai engedély szükséges Amennyiben a rendszer rendszergazdai jelszót vagy megerősítést kér, írja be a jelszót, vagy hagyja jóvá a műveletet.

2014. febr. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi:D amúgy 3600+ helyett 3800+ .xDD félre írtam.
2014. febr. 27. 22:13
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem felétlenül jó az, ha le vannak tiltva a frissítések. Miközben folyik a telepítés, lehet használni a gépet, nem kell megvárni még végez. Minden hónapban egyszer igazán kibírható (minden hónap második keddjén jönnek a frissítések).
2014. febr. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Aztán ne csodálkozz ha a családi bankszámlát lecsupasztják egy-két biztonsági rés miatt.
2014. febr. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
xDD
2014. febr. 27. 22:51
 6/9 soccerway ***** válasza:
le kell tiltani, elég idegesítő mikor leállításnál is várni kell fél órát, meg még indításnál is, amikor sok szabadidőd van 2-3 havonta újra engedélyezed és hagyod hagy menjen.
2014. febr. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Érdekes, engem sosem szopat. Nem kell fél órákat várnom, hogy kikapcsoláskor telepítsen, ezt nem is hagyom. Telepítem, közben használom a gépet, az újraindítás meg max. 2 perccel lesz hosszabb mint frissítések konfigurálása nélkül, azt meg ki tudom várni. Utána meg egy hónapig nincs vele gondom.
2014. febr. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Win 7 alatt nekem sem volt bajom a frissítésekkel eddig. Szépen dolgozik a háttérben, alig észrevehető. (ellentétben az XP-vel) Viszont a te gépeden elhiszem, hogy látványosabb a lassulás. Ha elfogadsz egy javaslatot, akkor ha kikapcsolod, akkor legalább havonta egyszer manuálisan lefuttatod a frissítést egy arra alkalmas időpontban.
2014. febr. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Okés:D Azért visszaraktam:D
2014. febr. 28. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!