Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik a legjobb progi arra...

Melyik a legjobb progi arra hogy játék közben ki írja az fps-t?

Figyelt kérdés
2014. febr. 28. 09:18
 1/10 Tengor ***** válasza:
24%

OFF:

Furcsa egyesek fétise. Az embert azt hinné, hogy azért veszi a gépet, a játékot, hogy játszon, de nem. Azért veszi, hogy az FPS-t nézze :D

2014. febr. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

- xfire Scroll lock + E

- Fraps

2014. febr. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Tengor


Játszani ülök le, de szeretem hogy tudom mennyit bír pontosan a gép és így van 1 hasonlítási alapom is.

2014. febr. 28. 09:29
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

Maximálisan egyet értek az elsővel ! Manapság már azt veszem észre, hogy nem is a játék öröméért játszanak az emberek, hanem azért, hogy elmondhassák, hogy ennyi , meg annyi FPS em van. Tisztelet a kivételnek !

Ha nem szaggat vagy nem akad a játék, akkor bírja a géped. Ennyi. Mit kell azon nézni ?

2014. febr. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hogyha pl. nekem full lowon megvan a minimum 30fps és az egyik barátomnak kicsivel gyengébb gépe van.És érdeklődik hogy nekem hogy megy akkor tudok neki pontos adatot mondani.
2014. febr. 28. 10:02
 6/10 anonim ***** válasza:

Erről beszéltem. Régen a fiatalok azt vitatták meg, hogy a játékokban hogy kell egy adott szintet teljesíteni. Manapság meg csak az számít, hogy kinek mekkora. Mármint az FPS.

Lefogadom, hogy fingod sincs róla hogy mi is az.

2014. febr. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Képkocka/másodperc :)


de látom nem sikerült megfelelően értelmezni a mondatomat.Ha meg akarja venni vagy letölteni akkor én letudom róla beszélni, mert szaggatna neki.Ez csak egy példa, de amint mondtam nekem jó egy viszonyítási alapnak.

2014. febr. 28. 11:09
 8/10 Tengor ***** válasza:

#6, "...kinek mekkora. Mármint az FPS." wehehehe :D

Sajnos erre a nagy gyártók (tisztelet a kivételnek!) is rájöttek. Mindnél szebb grafikát kell csinálni és ennyi. Elég a dizájnereket és a programozókat fizetni, nem kell költeni írókra, kreatív csapatra.

Még jó, hogy vannak indie csapatok, akik szakítanak ezzel.

2014. febr. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Na mind1 végül is letettem erről az fps méregetős dologról :)
2014. febr. 28. 11:39
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
én fraps-et ajánlom, a sarokba kiírja szép sárga betűkkel hány fps-ed van
2014. febr. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!