Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » "Megromlott" a játék telepítől...

"Megromlott" a játék telepítőlemeze?

Figyelt kérdés
Régebben már játszottam egy játékkal egy gyenguska gépen, kitűnően futott, most újra elővettem, de az új, komoly gépre nem tudom feltenni. Illetve feltelepül, de mindig kiírja, nincs elég hely a kijelölt partíción!3 partom van, plusz külön egy adatvinyó és általában 25-60 giga foglalt (az 1 terából) mégsem talál magának helyet!?!? Pedig a Total Commander és a Sajátgép mutatja, hogy rengeteg helyem van még! Minden esetre feltelepül -ezt sem értem- és ha el akarom indítani, kiírja, hogy a telepítés sikeresen befejeződött, de újra kell indítani a gépet e befejezéshez.Megteszem egyszer, kétszer, százszor és mindig kiíraj ezt mégis, a játék pedig nem indul?! Próbáltam XP-n és Win7-en is, ugyanaz..................:(
2009. dec. 12. 11:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Túl jó a gép, azt azért nem megy. :D Bezavarja.
2009. dec. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Komolyan?


ESZEM MEGÁLL!!!

2009. dec. 12. 11:55
 3/3 anonim ***** válasza:
Win7-ben próbáld meg win98-as kompatibilitási módban telepíteni és futtatni, rendszergazda jogosultságokkal.
2009. dec. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!