Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Üdv! Légyszíves valaki írja...

Üdv! Légyszíves valaki írja le nekem, hogy hogyan kell összekötni a gitárt és a laptopot? Mert fogalmam sincs hogy kell. Guitar Rig 5 progival szeretnék gyakorolni, de nem tudom sajnos a menetét. Laptopon is lehet, mert láttam pár videóban a neten.

Figyelt kérdés
Milyen kábel kell hozzá és hogyan? Előre is köszönöm a válaszokat! Win7 64bit-es rendszerem van.
2014. febr. 28. 22:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Ennek a megoldása a köv: Line input (kék) csatlakozón meg be az a kábel ami kijön a gitárból.

Ha jól tudom a gitáron 6.3"-as (nagy jack) csatlakozás van, Tehát kell egy olyan kábel neked, aminek az egyik vége 6.3-as jack a másik vége 3.5-ös jack .. ha van olyan kábeled, aminek mindkát fele 6.3-as akkor csak egy nagy jackról kicsire átalakítót kell venned hozzá és azzal dugod be a gépbe, az erősítő csak a kimeneti oldalon kerülhet a rendszerbe, tehát line out. A hangszórókra így is ki tudod vinni a torzítást.

De ha a cél az, hogy felvedd a "játékod" azt úgy tudod megvalósítani, ha az erősítődnek van "line out" csatlakozása is. Akkor pedig a következő a módszer. Gitár az erősítőbe, erősítő line out-ból egy kábellel a szgép line in csatlakozójába. a hangszórók meg maradnak ugyanúgy az erősítőn.

2014. márc. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem! Köszi a választ!
2014. márc. 1. 22:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Még egy tipp. Ha nem lesz hangja elsőre a gitárnak, ne ijedj meg, mert be kell állítani az Asio drivert a guitar rigben. Gogglen találsz rengeteg anyagot. Lehet kell egy kicsit kísérletezz vele, amíg sikerül, de menni fog előbb-utóbb.
2014. márc. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Sikerült!
2014. ápr. 6. 12:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!