Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van ez a mobincube app készítő...

Van ez a mobincube app készítő program. Csináltam benne egy appot magamnak és nem tudom hogyan töltsem le. Úgy tudtam hogy windows phone-ra is le lehet tölteni de én csak androidra találtam. Valaki megtudná mondani hogy hol kell?

Figyelt kérdés
Van ez a mobincube app készítő program. Csináltam benne egy appot magamnak és nem tudom hogyan töltsem le. Úgy tudtam hogy windows phone-ra is le lehet tölteni de én csak androidra találtam. Valaki megtudná mondani hogy hol kell?

#app #Windows Phone #mobincube
2014. febr. 28. 22:49
 1/10 anonim ***** válasza:
azért fizetni kell
2014. márc. 1. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De sokat kell fizetni? :(
2014. márc. 1. 07:51
 3/10 A kérdező kommentje:
Mert azért elég sokat dolgoztam vele. :'(
2014. márc. 1. 07:56
 4/10 anonim ***** válasza:
10$/év, ami nem olyan húzós
2014. márc. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Szóval 10 dollár évente. De nekem nem kell hogy fenn legyen a marketen csak a telefonomra kell. Vagy úgy is lehetne, hogy 1szer fizetek, letöltöm és akkor meg lessz nekem meg annak aki letölti és következő évben meg nem lessz fenn mert nem fizetek? Ez így megoldható vagy lehet egyszerübben? :/
2014. márc. 2. 12:03
 6/10 A kérdező kommentje:
ja és ugye a marketen ingyenes lessz ugye?
2014. márc. 2. 12:04
 7/10 anonim ***** válasza:

Wp-n nem lehet külső forrásból telepíteni alkalmazásokat, csak ha fejlesztő vagy, ami ha jól emlékszem 20$, és újra meg kel írnod a programot.


2000ft szerintem nem sok pénz, és ha jó app akkor akár vissza is térül, a hirdetések miatt, bár nem ismerem annyira ezt az oldalt

2014. márc. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Szerintem lemondok erről az oldalról. Nem tudtok olyan app készítőt amivel teljesen INGYENESEN is tudok csinálni appot ???
2014. márc. 3. 15:08
 9/10 anonim ***** válasza:
touchdev?
2014. márc. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a válaszokat! :)
2014. márc. 4. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!