Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van olyan progi ami egyes...

Van olyan progi ami egyes fájlok korábbi állapotát képes helyreállítani?

Figyelt kérdés

Tegnap kérdeztem itt, hogy mit tehetek egy cryptovmi maleware által titkosított fájlok helyreállítása ügyében.

Azt a tanácsot kaptam, hogy állítsam vissza a win-t egy korábbi időpontra. (A maleware pont addig tudott ügyködni amíg az Avira offolt, de utána kivégezte a vírusirtó, és még egy maleware fightert is és egy vírusirtást is letoltam.) Csakhogy ezt 5 próbálkozás után sem tudta végrehajtani a gép.

Elsőre 200megát hiányolt az egyik partícióról, ezt orvosoltam azzal, hogy a töröltem 2gigát a meglévő 5 mellől.

Aztán a követező kísérlettől már üzenetet sem kaptam csak azt, hogy nem sikerült.

Na és itt jön a kérdés a képbe, ha a wint nem tudom visszaküldeni az időben, megtudom csinálni ezt csak a kérdéses fájlokkal?


2014. febr. 28. 22:57
 1/8 anonim ***** válasza:

ez nem a vissza a jövőbe..


megvannak a fájlok korábbi állapotai valahol? nincsenek

akkor honnan tudná ez a program, hogy mi volt? magic?

2014. febr. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ezzel próbálkozhatsz: [link]
2014. febr. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Recuvám van. Kiguglizom, hogy lehet vele megcsinálni, kösz a tippet :)
2014. febr. 28. 23:11
 4/8 anonim ***** válasza:
A mappával próbálkozz. Jobb klikk a mappára, tulajdonságok, korábbi verziók fül.
2014. febr. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nincs ilyen fül :/
2014. febr. 28. 23:40
 6/8 anonim ***** válasza:

Fejből írtam de most megnéztem, nem korábbi hanem előző verziók.

Windows7?

2014. febr. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
XP
2014. febr. 28. 23:58
 8/8 A kérdező kommentje:

Időközben, az utolsó helyen, ahol sose kerestem volna egyébként és nem is hittem, hogy van, de találtam az összes fontos fájlból egy biztonsági másolatot. Így tulajdonképp tárgytalanná vált a dolog. Ne kattogj tovább a dolgon, köszönöm a segítséget, ment a zöld :)

Még 1x köszönöm!

2014. márc. 1. 01:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!