Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mivel tudok véglegesen törölni...

Mivel tudok véglegesen törölni pár fájlt a gépemről?

Figyelt kérdés

Telepítettem volt a gépemre a Corel Videostudio Pro x6- ot,

majd később le is törültem, most megint telepíteni akarom, de nem tudom, mert a régebbiből maradtak vissza fájlok. Az a baj, hogy ezeket nem tudom törülni és csak a CCleaner találja meg ezeket a gépen. A CCleaner sem tudja törülni, azt írja ki, hogy *Az MSI fájl nem törülhető*.

Mit tegyek?



2014. márc. 1. 12:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Töltsd le és telepítsd fel az Unlocker-t (magyarul is tud): [link]

A jobbklikkes menübe épül be, a Windows Intézőben ezzel törölni tudod az egyébként nem törölhető fájlokat.

2014. márc. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

O&O SafeEras


Lehetőségünk van teljes „nagytakarítást” végezni: egyetlen kattintással elérhetjük az ún. „Delete Entire Computer” funkciót a szoftver vezérlőpultjából. Nevéhez hűen, ezzel a funkcióval gyakorlatilag mindent eltávolítunk a gépről, még az operációs rendszert is. A törlés vonatkozik az átmeneti internetfájloktól kezdve a sütiken keresztül mindenre. Ha ezt a funkciót használjuk, akkor a végén valóban egy üres gépet kapunk, ráadásul az adatok visszaállítására semmi esély, gyakorlatilag lehetetlen bármilyen infót visszanyerni a törlés végeztével.

2014. márc. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 karesz54 ***** válasza:
Indísd a gépet csökkentett módban,sikerülni fog.
2014. márc. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!