Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mozilla Firefox probléma?

Kcsaba33 kérdése:

Mozilla Firefox probléma?

Figyelt kérdés
2.-ik napja tapasztalom,hogy a firefox ,mikor rákantintok az ikonjára(elinditom)csak nagyon sokára töltödik be(kb.15-20 mp).Biztos van valami gebasz ,mert normális esetben egyből indul.A windows nemrég raktam újra.Átnéztem a gépet avast-tal,Anti malware-val,trojan remover-el,de semmit nem talált.Leszedtem,aztán újra telepítettem a (legújabb)firefoxot,mégis lassú.A feladatkezelőben néztem ,ott sincs semmi ami feltünő lenne,nem hajtja túl semmi a processzort.Ötlet?
2014. márc. 2. 11:44
 1/3 spaceship ***** válasza:
Bövitményeket kiterjesztőket átnézted?
2014. márc. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
AdBlock hajlamos lassítani nem csak az indulást.Illetve védelmi program is csinálhatja.Milyen védelmi programod van és milyen géped?
2014. márc. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az AdBlock-ot nemrég raktam fel,mert már nem lehetett elviselni a rengeteg kéretlen reklámot.Amúgy win7 32bit-es a rendszer és Avast van rajta.
2014. márc. 2. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!