Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Kliens készítés?

Kliens készítés?

Figyelt kérdés
Azt szeretném kérdezni, hogy valaki nem-e tudna nekem egy minecraft 1.6.4-es klienst készíteni, ha tud valaki az a szerveremen Admin jogot kap. Skype: jani.soltesz1

2014. márc. 2. 18:47
 1/5 anonim ***** válasza:

A java programozáshoz elengedhetetlen kellék a Hex vagy a HxD editor. Én az utóbbit ajánlanám. ( [link]


Kell még egy 7zip nevü csomagoló progi. (nincs link)


Továbbá szükséges egy kiinduló pont, azaz egy kliens. Persze ha saját kliens akkor saját szerverfájl is...


Miután megvannak a szükséges programok, azután jobbklikk a minecraft.exe fájlra.

Raktam fel képet is hátha segít...


Most létrejött az asztalon egy minecraft nevü mappa. Lépj bele és látsz benne egy META-INF és egy net nevü mappát. Nekünk most a net mappa kell.


Lépj bele a net mappába és azon belül a minecraft mappába. Most látsz egy rakás CLASS kiterjesztésű fájlt.

Ennyi lenne a bevezetés



Nyisd meg a LauncherFrame.class fájlt. Keress rá a következőre(Ctrl+f a keresés): Magyar Minecraft Kliens by: Colos22( ha nem colostól van akkor ami ott van )

Írd át amire akarod de a meglévőnél ne legyen hosszabb a szöveg! Ha marad néhány betü a régi címből azt szóközökkel törölheted!



Kicsomagolt minecraft.exe visszacsomagolása...


Előző részben leírtam hogy lehet szétfejteni a minecraft .exe fájlt. Most leírom hogy lehet visszacsomagolni ha már minden módosítás kész.

Először lépjünk bele a minecraft mappába ahol a META-INF és a net mappa található. Jelöljük ki és 7zip-pel tömörítsük ZIP formátumba. A zip neve legyen pl.: minecraft

Utána hozzunk létre a C:\ meghajtón egy mappát. (Neve pl.: kliens)

Rakjuk bele az eredeti minecraft.exe fájlt és a minecraft.ZIP fájlt.

Nyissuk meg start menü => Futtatás. Írd be hogy cmd és okézd le.

Kijön egy fekete ablak akkor írd be:


"

cd C:\kliens[ENTER]

copy /B minecraft.exe+minecraft.zip MinecraftKliens.exe[ENTER]


"


Miután kész a kliens mappában létrejön egy MinecraftKliens.exe fájl, az a sajátod amit módosítottál.



Read more: [link]

2014. márc. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Megtudnád nekem csinálni nekem nem engedi!
2014. márc. 5. 16:17
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha normális klienst akarsz, nem ilyen össze-visszát, akkor vagy megtanulsz programozni, vagy felveszel egy programozót, aki megírja a klienst helyetted. Aztán mondjuk visszabontatod az eredeti kliens fájlt, átíratod a bejelentkezést, a designt("dizájn") és kész. Persze ez nem ilyen egyszerű mint ahogy leírtam. Én nem tudok ebben segíteni, mert én C++-os vagyok, nem Java-s. Amúgy meg szerintem érdemesebb lenne ha áttérnétek 1.7.2-re. Az sokkal jobb.
2014. ápr. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagyon este van, elnézést! "kliens fájl"?? :D
2014. ápr. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én magamnak akarok klienst készíteni. Köszönöm a segítséget!
2014. szept. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!