Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Crackelésnél azt írja, hogy...

Crackelésnél azt írja, hogy nincs több hely, mi a megoldás?

Figyelt kérdés
Letöltöttem egy játékot (nevezetesen a Harry Potter 7/1-et)és fel is telepítettem. Viszont crackelésnél mikor átakarom húzni az exe-t a helyes mappába, akkor azt írja, hogy pont 4,36gb-os a lemez (igazából Daemon Tools-t használtam, szóval nem írtam ki lemezre)és nincs több hely bemásolni. Hogy lehetne megoldani?
2014. márc. 3. 07:13
 1/3 anonim ***** válasza:
A oda próbálod bemásolni a crack-et ahova feltelepítetted a játékot, vagy a bemountolt lemezre?
2014. márc. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Így van. Te a virtuális meghajtó lemezére próbálsz másolni, oda meg nem fog menni. A feltelepített játék mappájába kéne másolni...
2014. márc. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Így már másabb a helyzet, köszi az eddigi válaszokat. Azonban most amikor beakarom húzni a fájlt a helyes mappába, akkor azt írja, hogy: "A windows itt nem tud parancsikont létrehozni. Kívánja a parancsikont az asztalon létrehozni?". Erre van valami ötlet? (Ha minden igaz, akkor biztos, hogy jó fájlt másolok át)
2014. márc. 3. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!