Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Toshiba Satellite C55 A VGA...

Toshiba Satellite C55 A VGA driver probléma-mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Vettem egy Toshiba Satellite C55 A 1NU-típusú laptopot, Windows 7 32bites oprendszert raktam rá, a Toshiba hivatalos honlapján meg is kerestem a hozzá tartozó drivereket, fel is telepítettem őket, minden simán ment, a display driverrel viszont adódott némi gond. A gépben NVIDIA GeForce VGA van, amit ugye nem lehet feltelepíteni amíg az integrált Intel driverét fel nem rakom. És itt akadtam el. Az Intel display driver telepítéskor azt a hibaüzenetet kapom, hogy "a számítógép nem felel meg a telepítéshez szükséges követelményeknek", és a telepítés megszakad. Így pedig nem tudom az NVIDIA VGA-t sem felrakni.


Hol lehet a hiba? Lehet, hogy 64bit-es Windowshoz való a driver? Csak erre tudok gondolni, de akkor nem értem, hogy keveredett a Win7 32bit-es driverek közé. Esetleg valaki tapasztalt már hasonlót? Valami megoldási javaslat, valaki?


Köszönöm a segítséget! :)


2014. márc. 4. 00:36
 1/6 anonim ***** válasza:

:))


[link]

2014. márc. 4. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Öö,lehet,hogy félreérthető voltam: az NVIDIA driverrel semmi gond,az csak azért nem települ,mert előbb fel kellene raknom az integrált Intel grafikus vezérlő driverét hozzá,csak azután mehetne föl,viszont az az,ami nem sikerül,mert a fenti hibaüzenetet kapom.Ilyennel még sosem találkoztam,pedig nem egy géppel volt dolgom,és más Toshibára is gond nélkül feltelepítettem mindent.
2014. márc. 4. 06:41
 3/6 anonim ***** válasza:
őszinte leszek valamit nem jól csinálsz mert fel kéne hogy telepítse az N vidia drivert
2014. márc. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Az NVIDIA drivere elindítás után lefuttat egy rendszerkompatibilitás ellenőrzést,aminek a végeredménye az,hogy az integrált Intel VGA telepítését kéri először.


De már mindegy is,megtaláltam a probléma okát.A Toshiba honlapján valószínűleg nem a megfelelő drivert osztották meg az Intel VGA-hoz,ezért megkerestem az Intel hivatalos honlapjának a download centerében,letöltöttem onnan,felraktam,fel is ment simán,utána pedig már az NVIDIA-val sem volt semmi gond,az is felment gond nélkül. Azért köszi a segítséget!

2014. márc. 6. 09:00
 5/6 anonim ***** válasza:
:)
2014. márc. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Udv! nekem pont az a gepen van mint nkd! Vizont, nekem 64 bittes win7 em van...en eloszorr az Nvidia-t ptobaltam instalalni. Nkm is azt irta h elobb a intelt kell feltegyem..szoval azt raktam fel elobb es utanna az Nvidiat! Szoval lehet az a gond h 32 bit-es a wwndowod! Remelem tudtam valamiben segiteni!
2014. márc. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!