Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Utorrentel akadt egy kisebb...

Utorrentel akadt egy kisebb problémám. Ncore-ról szoktam letölteni, de most ha elindítok egy letöltést, nem kezd el letölteni, csak azt írja ki hogy finding peers. Mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés
Próbáltam már azt, hogy az utorrent egy régebbi (2.2.1) változatát raktam fel de így sem működött. Tűzfalban engedélyezve van és eddig semmi problémám nem volt vele.

2014. márc. 4. 13:05
 1/4 soccerway ***** válasza:
pájretbéjről tölts le egy sok seederes torrentet, ha az jó akkor nem beállítás gond.
2014. márc. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 BringaManó ***** válasza:
nekem is volt ugyanilyen pár napja, és azt is mondta közben alul, hogy "a lemez terheltsége vagy micsodája 100%" (de ez nem tudom, hogy mit jelentett, mert egyébként volt rajta valahány giga szabadon), úgyhogy gordiuszi megoldásként átköltöztettem egy másik vinyóra az egész hóbelvancot (szerencsére van a gépben pár), és azon már simán indult minden.
2014. márc. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Próbáltam pájretbéjről de az sem működött.


Több mint 100 GB szabad hely van úgyhogy nem hiszem hogy ez lehet a probléma, de már nagyon idegesít az egész és sehol nem találok megoldást rá

2014. márc. 6. 00:46
 4/4 BringaManó ***** válasza:
(helyszűke nálam sem volt, nem tudom még, hogy miért csinálta.)
2014. márc. 6. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!