Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Egyfolytába új lapot nyit meg...

Egyfolytába új lapot nyit meg a böngészőm magától, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Feltettem egy programot, és egyfolytába a böngészőm körülbelül 5mp-enként új lapot nyitott meg magától. Újrainditottam a gépem és ugyanez folytatódott a gépemen van vírusvédelem (kaspersky, Advanced system care 7 pro) Mit tehetnék?

2014. márc. 4. 15:29
 1/3 soccerway ***** válasza:
Valószínűleg a feltett program(ok) telepítettek pár szemetet a gépedre ami ezt eredményezi. Ideje takarítani.
2014. márc. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
már letöröltem mindent amit feltett
2014. márc. 4. 15:34
 3/3 anonim ***** válasza:

Szedd le azt a programot. Meg CCleaner-rel is törölhetnéd az ideiglenes fájlokat a rendszerből, hátha ott bújt el. (Bár ha folyamatosan fut, valószínűleg nem fogja tudni törölni.)


Én azt csinálnám, hogy a böngésző EXE fájlját ideiglenesen átnevezném, hogy ne EXE legyen (hanem mondjuk EXE_), így nem fog elindulni, amíg kigyomlálod a kis piszkot. Utána beletúrnék a futó folyamatokba a Feladatkezelőben és keresnék gyanús programokat. Ami gyanús, azt kilőném. Persze közben időnként vissza kéne nevezni a böngésző EXE-jét, hogy látni lehessen, indítgatja-e még valami.

2014. márc. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!