Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Felszeretnék telepíteni egy...

Felszeretnék telepíteni egy windows XP professional-t de a teepítéssel gondjailm vannak. Mit tegyek? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Az lennne a gondom hogy ha nekem van egy C: meg egy D: meghgajtóm és én csak a c-t szeretném formázni oda szeretném telepíteni az operációs rendszert a D: ről nem szeretnék letölrölni semmit. Meg lehet ezt oldani? És mennyi helyet adjak meg a partíciónak ahova telepítem az operációs rendszert?

2014. márc. 4. 17:46
 1/6 anonim ***** válasza:
ha a C: 5-6 gb legalabb siman megoldhato...utolag vigyazni kell ,mert minden progi alapbol a rendszerparticiora telepiti magat es hamar megtelik
2014. márc. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha "C" és "D" van a vinyón akkor nem nagyon van értelme annak a kérdésnek hogy mekkora partíciót adj meg, mivel a "C" adott méretű és azt ott nem tudod változtatni, ha azt akarod hogy a "D" ne sérüljön, tehát a "C" akkora marad, amekkora volt.

Nem sérül a "D" ha csak a "C"-t formázod, de formázáskor a partíciók mérete alapján tájékozódj és ne a betűjelek alapján.

2014. márc. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szóval csak azt kell megadnom hogy a C-re rakja az operációs rendszert és azzal nem kell csinálnom semmit ?
2014. márc. 4. 18:06
 4/6 anonim ***** válasza:
ja ,koveted a telepito utasitasait
2014. márc. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
és most win 7-em van csak nem éppen bírja a gépem ezért rakok rá xp-t és akk megmaradnak a dokumentumaim a d-n ha csak a c-t formázom? akkor is ha win 7-ról xp-re rakom át?
2014. márc. 4. 18:14
 6/6 anonim ***** válasza:
Kiválasztod melyikre akarod telepíteni, ez lesz a "C" méretű partíció és legalább egy gyorsformázást kell előtte csinálni. A másik partíció ekkor érintetlen marad...
2014. márc. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!