Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Counter Srike 1.6 szerverbe...

A Counter Srike 1.6 szerverbe berakok pluginokat és a pluginok 3/4-de nem működik mikor kipróbálom. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

A pluginokat amiket letöltök hozzáírják hogy tesztelt és jó, és a kommentek is jókat mondanak.

Az amxmodx verziója számít?



2014. márc. 5. 20:38
 1/5 Tengor ***** válasza:
Szerinted számít, hogy egy programot win 3.1-en v. win7-en futtatsz?
2014. márc. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Xp-én csinálom a szervert.
2014. márc. 5. 21:14
 3/5 Tengor ***** válasza:

Látom nem értetted az analógiát...

A pluginek készítői nem arról híresek, hogy olyan komoly kapcsolatot tartanak a többi plugin íróval. Simán lehet, hogy a verzióbeli eltérés már problémát okoz egyes kiegészítőknek. Erről persze az egyes leírások általában szoktak tájékoztatást adni.

2014. márc. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én azthiszem hogy a leg újabb verziót használom az 1.8.1-es verziót és szerintem a régebbi verzióban írt pluginokkal is kompatibilisnek kell lennie. De volt ami 1.8.1-ben íródott és azt próbáltam és nem működött. A pluginok meg nem ütik egymást mert nincs más berakott plugin a szerveren.
2014. márc. 6. 20:14
 5/5 A kérdező kommentje:

Megoldottam a problémát :D

2 file hiányzott a modules mappából :)

2014. márc. 9. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!